Křesťanská seznamka

Kontaktní informace


Diviš Libor
URL: www.musculus.cz
E-mail: infomusculus.cz
Skype: libordivis

Moje další projekty:
www.obohu.cz - server O Bohu (biblické rozbory, úvahy, programy, ....)
www.obohu.cz/bible - Studijní on-line bible (SOB) - internetový biblický program pro každého
www.obohu.cz/sob - diskusní fórum k Studijní on-line bibli ve 3 jazycích (CZ, DE, EN)
www.musculus.cz/kulturistika - server zaměřený zejména na bezsteroidovou kulturistiku
www.musculus.cz/ppp - server věnovaný poruchám příjmu potravy (PPP)

Příprava fotografií


   Kdo trošku dělá s počítačem, asi nebude mít problém s úpravou obrázků. Pro změnu velikosti fotografií, jasu, kontrastu, saturace, vyvážení, ořez apod. existuje velké množství grafických programů, jak sharewarových (např. Adobe Photoshop, Macromedia Fireworks apod.), tak freewarových (Gimp, XnView, FastStone Image Viewer apod.).

   Jako jednoduché a velice pohodlné řešení pro operační systém Windows bych Vám doporučoval bezplatný prohlížeč XnView, který si můžete stáhnout na adrese www.xnview.com. Tento program podporuje více než 400 formátů, dávkové konverze, a má všechny funkce, které může průměrný uživatel potřebovat. Je lokalizován i do českého jazyka, takže jeho obsluha pro Vás jistě bude maličkostí. Pro Vás bude asi nejdůležitější funkcí možnost ořezů (Prostě myší vytvoříte požadovaný výřez ve tvaru obdélníku, a kliknete na ikonku nůžek) a změny velikosti (stačí použít klávesovou zkratku SHIFT + S). U fotografií můžete nastavovat nejrůznější parametry, u ukládaného obrázku máte možnost v možnostech nastavit požadovanou kompresi obrázku typu JPG. Doporučuji Vám nepoužívat kvalitu 100% (kvůli velikosti výsledného souboru, a tedy i rychlosti načítání obrázku), ale snížit ji např. na 85-95%.

   Pokud z jakéhokoli důvodu nechcete nebo nemůžete instalovat nějaký grafický program, dostatečné funkce najdete i u on-line editorů. Současné on-line grafické editory umožňují nejen změnu velikosti či ořez obrázku, ale i pokročilé funkce známé z komerčních editorů - nastavení kompozice (expozice, jas, kontrast, křivky, úrovně, odstín, sytost, ...), použití filtrů a efektů a dokonce i práci ve vrstvách. Pro zájemce o toto řešení doporučuji např. editor PIXLR (pixlr.com). Editor Vám naběhne v češtině, a je to takový malý Photoshop. Rychlé vysvětlení funkce ikonek najdete např. zde. Dalším skvělým on-line pokročilým grafickým editorem, který rovněž nabízí rozhraní i v češtině, je Sumo Paint.

Informace o seznamce


   Na následujících řádcích bych rád zmínil nějaké informace týkající se této bezplatné křesťanské seznamky, popsal stručně postup obsluhy seznamky (vkládání, prohlížení, editaci i mazání inzerátů) apod. Rovněž se chci zmínit o ochraně uživatelů apod.

   O seznamce

   Tuto křesťanskou seznamku jsem naprogramoval a spustil v roce 2005, a do dnešního dne jí prošlo přes 3 000 inzerátů. Od uživatelů jsem se za dobu její existence dozvěděl cca o dvou desítkách vztahů, které díky této seznamce skončily svatbou. Jak můžete pochopit již z 3D ikonky seznamky, tato křesťanská seznamka má sloužit jako pomoc k nalezení přátelství či vážného vztahu mezi věřícími osobami opačného pohlaví. Vzhledem k tomu, že Římskokatolická církev má vlastní seznamku, je tato seznamka určena spíše pro ten zbytek křesťanských denominací - chcete-li, především pro protestanty. Katolíkům samozřejmě není "vstup zakázán", jde jen o to, že vážný vztah mezi katolíkem a protestantem není příliš pravděpodobný...   Vkládání nových inzerátů

   Před tím, než začnete vkládat nový inzerát, doporučuji Vám připravit si fotografii ve formátu jpg. Návrhy, jakým způsobem můžete upravit Vaše fotografie, najdete v záložce menu "Příprava fotografií". V případě, že Vám to bude připadat příliš složité, můžete mi svou fotografii poslat na mou e-mailovou adresu, já ji co nejdříve vhodně upravím (oříznu, upravím její velikost, případně provedu korekce jasu, barevného vyvážení, kontrastu, saturace apod.) a pošlu Vám ji nazpět, abyste ji mohli připojit ke svému inzerátu a vložit ji tak do seznamky.

   Vložení inzerátu včetně fotografie Vám doporučuji z několika důvodů. Jednak si můžete být jisti, že Váš inzerát pak bude mnohem čtenější, jednak umožníte potencionálním protějškům alespoň maličko Vás poznat a také Váš inzerát bude s fotografií zvýhodněn. Nejprve jsou totiž zobrazeny inzeráty s fotografií, a teprve potom inzeráty bez fotografie.

   V sekci menu "Ovládání seznamky" klikněte na možnost "Vložit nový inzerát", vyplňte jednoduchý formulář, a klikněte na tlačítko "Odeslat inzerát". O ostatní by se již měl postarat program. Po úspěšném vložení inzerátu do seznamky Vám bude nabídnuta možnost přidat k inzerátu i fotografii. Kromě toho máte možnost vložit fotografii k inzerátu kdykoli později (položka menu "Upravit inzerát").

   Občas někdo vloží místo své fotografie nějakou fotomontáž, skicu, vektorovou kresbu a podobně. Ať již je důvod jakýkoli, nedělejte to! Nebudete požívat výhod inzerátů s fotografiemi (přednostní zobrazení, výrazně větší návštěvnost i pravděpodobnost seznámení), když tam žádná fotografie vlastně není. Pokud to zjistím (nebo na to budu upozorněn), odstraním bez dalšího varování celý inzerát.

   Byl jsem upozorněn na to, že někteří lidé si inzerát vkládají několikrát. Je mi jedno, pokud svůj stávající inzerát smažete a vložíte nový (např. kvůli aktuálnosti a pozici ve výpisu). Pokud Váš inzerát najdu na seznamce více než dvakrát (a to pouze v případě, že máte zájem o přátelství i vážné seznámení), zablokuji Vám možnost vkládat inzeráty, případně i možnost na ně odpovídat! (jeden "maniak" měl svůj inzerát na seznamce cca. 15 krát). Do seznamky můžete vložit i např. pozvánku na seznamovací pobyt, ale do 14 dnů po skončení akce inzeráty ze seznamky odstraňte. Pokud ne, příště vám již vložení inzerátu nedovolím.   Prohlížení inzerátů

   Seznamka umožňuje rozšířené vyhledávání, podle typu inzerátu, věku inzerenta a kraje. Takže prostě klikněte na "Zobrazení inzerátů", a zobrazí se Vám výpis všech inzerátů. V horní části stránky najdete výběrový formulář pro výběr typu inzerátu. Zvolte požadovaný typ inzerátu, a klikněte na tlačítko "Zobrazit". Výpisy obsahují jméno, přibližný věk, typ inzerátu, církevní příslušnost (pokud je vyplněna), datum vložení, počet shlédnutí inzerátu a jeho text. Kromě toho u inzerátů s fotografií vidíte ikonku fotoaparátu, případně náhled fotografie. Kliknutím na jméno nebo náhled fotografie inzerujícího se Vám zobrazí podrobný výpis inzerátu s formulářem pro odpověď, a v případě připojené fotografie i fotografie samotná! Kliknutím na ikonku fotoaparátu se Vám zobrazí fotografie stylem Lightboxu (potemní obrazovka a fotografie se zobrazí uprostřed).   Editace a mazání inzerátů

   Seznamka umožňuje nejen vkládání, ale i následnou editaci a mazání vložených inzerátů - jednoduše, po zadání e-mailové adresy a hesla, které jste uvedli při vložení inzerátu. Pokud heslo zapomenete, můžete si jej jednoduše nechat poslat na Vaši e-mailovou adresu. Možnost úpravy, smazání inzerátu i zaslání zapomenutého hesla najdete v menu "Ovládání seznamky".   Ochrana uživatelů

   Tato seznamka standardně funguje bez mého zasahování. Pokud je nějaký inzerent nepříjemným způsobem opakovaně obtěžován, může mi dát vědět, a pokud to bude možné, zabráním pokračování útoků. Inzeráty porušující základní pravidla slušnosti a inzeráty bez platné e-mailové adresy budou bez varování odstraněny!!! Kvůli rozesílačům hromadných odpovědí (především spamovým robotům) jsem naprogramoval ochranu. Počet odpovědí na inzeráty z jedné IP adresy jsem omezil na 3 za den, resp. v řadě! Pokud je někomu celkem jedno, s kým se seznámí, pak nepotřebuje ani služby této seznamky. Nejvýkonnější spamoví roboti dokážou zneužívat vícero serverů (a obejít tak kontrolu IP adresy). I proti nim jsem však nově naprogramoval ochranu. Pokud se i přesto o nějakých problémech dozvím, zablokuji útočníka jiným způsobem.

   Inzerující se nemusí obávat zneužití jejich e-mailové adresy, protože ten, kdo na jejich inzerát prostřednictvím formuláře v seznamce reaguje, jejich internetovou adresu nezná, a nedozví se ji, pokud mu ji inzerující sám neposkytne (svou odpovědí).

Proč další seznamka?


   Dobrá otázka. Možná vás napadlo: "Vždyť přece existuje např. internetová seznamka http://seznamka.katolik.cz". To máte sice pravdu, ale přece jen se jedná primárně o seznamku Římskokatolické církve. Takže tuto seznamku berte prosím spíše jako seznamku pro celý zbytek křesťanských denominací. Je mi líto, ale myslím, že není možné, aby se dal nějaký "katolík" dohromady s nějakým protestantem (charismatikem, letničním a co já vím jaké označení si křesťané ještě vymysleli).


   Již několikrát jsem se dočetl o odhadu stavu znovuzrozených křesťanů v České republice, který mluvil o cca. 0,5%. Jeden znovuzrozený křesťan na 200 lidí, to je tak žalostná bilance, že se jen stěží vůbec mohou Ti vhodní setkat. Měl jsem vždy rád matematiku, a tak Vás zvu k malému výpočtu:


   Máme zde cca. 10 miliónů lidí. Když budeme počítat s průměrným věkem 70 let, s desetiletým věkovým rozpětím pro vhodný protějšek, dostaneme 7 kategorií, přičemž první 2 jsou nepodstatné (děti a mládež), a poslední 2 méně pravděpodobné (od 50 let výše). Potencionálních protějšků ve správném věkovém rozpětí tedy bude 1/14 populace (protože se Vám bude jednat pouze o opačné pohlaví - tedy alespoň doufám). To máme cca. 714 300 lidí. Budeme počítat dál. Řekněme, že se ženě "líbí" např. každý desátý muž (což jsem nejspíš ještě podhodnotil), a že stejná situace je u muže. Pak zde celkový počet musíme vydělit 100 (10*10). Takže to máme - 7143 potencionálních protějšků. Výborně, pomalu se blížíme k výsledku! Vzhledem k tomu, že opravdoví Ježíšovi učedníci (znovuzrození křesťané) jistě budou uvažovat pouze o znovuzrozeném protějšku, musíme z tohoto čísla vzít pouze odhadovaného 0,5 %. To máme necelých 36 křesťanských protějšků na celou republiku! A to jsme ani nepočítali s tím, že ten vhodný protějšek musí být "volný", což určitě není příliš pravděpodobné! Jak chcete toho pravého, nebo tu pravou v tom směšném počtu najít?


   Naštěstí Bůh, kterého znám, je Bohem zázraků, a taková "maličkost" pro Něj není problémem. A konec konců si může použít i tuto seznamku :-)


Výpis je kvůli velikosti omezen na 30 nejnovějších inzerátů s fotografií + 50 bez fotografie


  POZNEJTE SE NA LYŽÍCH (30)   Přátelství (vloženo: 13.12.2017, shlédnuto: 1x)   
POZNEJTE SE NA LYŽÍCH: Schází Vám parta/partner(ka) pro sport? Nebo hledáte protějšek stejných zájmů pro život? Popř. oceníte jen týden mimo šeď a shon všedního dne, který navíc prožijete ve světě kouzelných hor a ve fajn společnosti? I tehdy tu budete správně! ...Ve svém profilu o sobě napíše snad každý druhý, že mezi jeho záliby patří lyžování, ovšem mnohý takový byl ve skutečnosti naposledy na horách na lyžařském kurzu na ZŠ. Tady na pobytu však potkáte osoby, jejichž slova odráží realitu. Navíc na hory jezdí zpravidla dobří lidé a člověk zde druhého nejlépe pozná. Únava po cestě a vyčerpání po aktivně prožitém dni na svahu představují jistou zátěž, pod jejímž vlivem se každý ukáže takovým, jakým ve skutečnosti opravdu je. Pojeďte si otestovat sami sebe, svého partnera či další lidi, s nimiž se zde setkáte, a při tom si neomezeně užijte zábavy. Stálá parta slušných příznivců bílého sportu hledá další jedince stejné charakteristiky ke svému doplnění na lyžovačku v Brentských Dolomitech v termínu od 10. 02. do 17. 02. 2018. Těšíme se na setkání s Vámi. Pozvánka platí pro celou republiku i případné hosty ze Slovenska. Pro více info pište na e-mail: alena-smejkalova@seznam.cz
  POZNEJTE SE NA LYŽÍCH (30)   Přátelství (vloženo: 13.12.2017, shlédnuto: 1x)   
POZNEJTE SE NA LYŽÍCH: Schází Vám parta/partner(ka) pro sport? Nebo hledáte protějšek stejných zájmů pro život? Popř. oceníte jen týden mimo šeď a shon všedního dne, který navíc prožijete ve světě kouzelných hor a ve fajn společnosti? I tehdy tu budete správně! ...Ve svém profilu o sobě napíše snad každý druhý, že mezi jeho záliby patří lyžování, ovšem mnohý takový byl ve skutečnosti naposledy na horách na lyžařském kurzu na ZŠ. Tady na pobytu však potkáte osoby, jejichž slova odráží realitu. Navíc na hory jezdí zpravidla dobří lidé a člověk zde druhého nejlépe pozná. Únava po cestě a vyčerpání po aktivně prožitém dni na svahu představují jistou zátěž, pod jejímž vlivem se každý ukáže takovým, jakým ve skutečnosti opravdu je. Pojeďte si otestovat sami sebe, svého partnera či další lidi, s nimiž se zde setkáte, a při tom si neomezeně užijte zábavy. Stálá parta slušných příznivců bílého sportu hledá další jedince stejné charakteristiky ke svému doplnění na lyžovačku v Brentských Dolomitech v termínu od 10. 02. do 17. 02. 2018. Těšíme se na setkání s Vámi. Pozvánka platí pro celou republiku i případné hosty ze Slovenska. Pro více info pište na e-mail: alena-smejkalova@seznam.cz
  Hynek (43)   Přátelství (vloženo: 30.11.2017, shlédnuto: 66x)   
Někdo na přátelství?
  HLEDÁM PANNU (38)   Vážné seznámení (vloženo: 28.11.2017, shlédnuto: 46x)   
Postrádáš také akutně hmatatelnou lásku: pohlazení, obejmutí, polibek nebo třeba ještě něco víc? Vzhledem k tomu, že se mi zde zatím nepodařilo a možná nepoštěstí najít tu vysněnou se vším všudy, trochu zúžím své požadavky a zkusím to z druhé strany. Ostatně mnozí tímto způsobem našli své štěstí, tak proč by to nemuselo vyjít mně?! Tedy: Hledám všeobecně zdravou, mladou ženu, která též ctí absolutní věrnost, promiskuita je pro ni nepředstavitelná, ještě rovněž nepoznala vrchol tělesného sblížení s protějškem a chtěla by začít pronikat do kouzel reálného něžného milování s jedním partnerem. Pokud by se našel soulad i v jiných oblastech, tím lépe! Jsi-li na tom podobně a nechceš-li se již donekonečna - než úplně zestárneme - zříkat fyzické rozkoše na té nejčistší úrovni, třeba jsme byli pro sebe stvořeni zrovna my dva. Podmínkou z mé strany je nekuřačka se svěžím dechem, přirozeně i bez jiné závislosti, bez zvířecího miláčka, s výjimkou akvarijních rybiček. Miluji čistotu a čistotnost, kterou nabízím, a tudíž i vyžaduji. Samozřejmostí je logicky nutnost aspoň minimálních vzájemných sympatií a přitažlivosti, jakož i shoda na poli některých vlastností a zájmů.
  Maja (19)   Vážné seznámení (církev: Katolická, vloženo: 26.11.2017, shlédnuto: 139x)   
Ahoj, hledám věřícího kluka na společný vztah
  Vašek (29)   Vážné seznámení (církev: BJB, vloženo: 21.11.2017, shlédnuto: 100x)   
Ahoj, hledám milou slečnu pro společnou cestu životem. Jsem rodinný typ, spolehlivý, věrný a rád kutím. Chybí mi někdo, s kým bych sdílel vše krásné, ale i to méně krásné, co život přináší. Budu moc rád, když se mi ozveš :-)
  Mirek (56)   Vážné seznámení (církev: nekatolik,protestanské církve,ale i charismatické, vloženo: 16.11.2017, shlédnuto: 101x)   
Hledám ženu nejlépe z Prahy.Bydlím na Starém městě tak procházky Prahou.Chození do Církve Kristovy.
  Mirek (56)   Přátelství (církev: Protestant,nekatolik,můžu být i charismatik, vloženo: 16.11.2017, shlédnuto: 66x)   
Chodit s dívkou po starých částech Prahy.Celý den mám volný.SŠ zdravotní laborant,ale už nepracuji.Proto nejlépe dívka z Prahy.
  Mirek (56)   Vážné seznámení (církev: evangelik, vloženo: 15.11.2017, shlédnuto: 78x)   
Hledám ženu.SŠ Zdravotní laborant.Svou fotografii zašlu na e-majl.Popř.setkání naPraze1.
  Jarka (37)   Vážné seznámení (církev: katolická , vloženo: 12.11.2017, shlédnuto: 180x)   
Hledám lásku na celý život , muže věřícího katolíka ve věku 37-47let . Jsem od narození invalidní ,mám rozštěp páteře . Chodím jen krátké vzdálenosti ,po rovném terénu na větší vzdálenost potřebuji vozíček . Jsem svobodná , bezdětná v ID. Chceš vědět víc ,tak napiš.
  Marek (36)   Přátelství (církev: CČSH, vloženo: 11.11.2017, shlédnuto: 106x)   
Kooperaci, podporu, koníčky (výlety, zajímavosti, historie, náboženství).
  Adam Jíra (31)   Vážné seznámení (vloženo: 11.11.2017, shlédnuto: 92x)   
Ahoj, rád bych se seznámil s dívkou, která hledá životního partnera. Třeba to jsem zrovna já :-) alespoň můžeme navázat přátelství, pokud by to tak nebylo...
  Miloš Macháček (46)   Vážné seznámení (církev: katolík, vloženo: 10.11.2017, shlédnuto: 93x)   
Růst ve víře,žít v naději,rozkvétat v lásce
  Rút (62)   Vážné seznámení (vloženo: 10.11.2017, shlédnuto: 123x)   
Je mi 62 let, jsem z Brna. Hledám fajn muže, který by se těšil na mne a já na něho. Můžeme si spolu popovídat na č.777808686
  Lenička kytička (40)   Vážné seznámení (církev: JB Nýrsko, vloženo: 31.10.2017, shlédnuto: 313x)   
ahojky, jsem věřící maminka dvou dospívajících dcer, je mi 40let a hledám partnerskou lásku,přítele, kamaráda v jenom,který bude se mnou sdíet životní plán od Boha
  Tomáš Březina (28)   Vážné seznámení (církev: římskokatolická, vloženo: 28.10.2017, shlédnuto: 156x)   
Ahoj, rád bych se seznámil s akční a sportovní slečnou, tak nějak kolem mého věku. Jsem přemýšlivý, pozitivně naladěný, stabilní, milující, upřímný a myslím, že celkem použitelný pro společný život ;-). Hezký den Tomáš
  Davidt (38)   Vážné seznámení (vloženo: 24.10.2017, shlédnuto: 161x)   
Hledám negativy dnešní doby nepoznamenanou a vůbec ne příliš dobovou nekuřačku bez (tetování, piercingu,) přílišné lásky k alkoholu a bez psa či jakýchkoliv jiných závazků. Sympatickou a inteligentní sporťandu, s níž bychom se přitahovali nejen z hlediska tělesného, ale hlavně vlastnostmi a zájmy. Děvče, které bude vášnivé, ale nepodlehlo v obavě z nemodernosti, posměchu, zmeškání apod. prvnímu svůdci, ale čeká s prvním milováním až na toho pravého, který si bude zasluhovat jeho nevinnost. Dívku, pro níž promiskuita je cizí slovo a chtěla by jednoho partnera na celý život. Osobu již dozrálou, v níž ale zůstalo i kus správné rošťandy. Mladou ženu, která nehledá peníze a majetek, ale lásku a porozumění, kterou nežene dopředu touha dohnat něco, co je nedohnatelné, ale jež je skromná, dokáže se radovat z maličkostí, být člověku oporou a partnerem do nepohody. Statnou parťačku do drsné horské přírody a zdatnou partnerku na nablýskaný taneční parket, která nebude fiflena, ale přesto bude symbolem čistoty. Protějšek, kdy jeden druhému budeme zrcadlem a cenným doplňkem. Kamarádku, která se mi stane manželkou, a manželku, která mi zůstane kamarádkou. Já, věřící, ale nikoliv žádný fanatik. Bohužel mě zaujme málokterý typ ženy, ale třeba zde budu mít štěstí… :-) Děkuji předem i za případný tip.
  Krasimir (50)   Vážné seznámení (církev: Charismaticka(protestantska nebo jinak řečeno evangelicka), vloženo: 23.10.2017, shlédnuto: 128x)   
Jsem křestan s Bulharska .Moje jmeno je Krasimir.Je mi 50 let.Byl jsem znovuzrozeny v roků 1992 v charismaticke cirkve v Bulharsko.Je to druh protestantska cirkev.Bible jsem začal čist asi pul rok před tim.Rok 1998 jsem pracoval v Anglii jako dobrovolnik a seznamil s českou divku.Rok pote sme se oženily v Česke Republice.Od roků 2008 jsem rozvedeny.Manželka se rozvedla se mnou.Ona je křestanka ale ne s charismaticke cirkve.Naši 2 děti zustali s nej.Byli ješte maly.Hledam žena s charismaticke cirkve a ji e do 45 let,žena ktera by seznamila se mnou,zamilovala se do mně a dokonce by se vdala pro mně na uzemy Česke Republice.Je lepši kdiž mluvy a anglicky ale neni podminkou.Dále chci řic něco rozvodů.Co bible řika o tom?Jaky je jedinni důvvod pro rozvod,pro křestane?Podivejte se na Matouš19:8-9.A můj připad je uplne jini.Ma byvala manželka mnela to vedět protože studovala Biblickou Školů a potom Misionařskou.A se rozvedla se mnou.Trvalo to 1 rok až dostane rozvod.Ja vubec ne mohl jsem se dostat k soudů.Ješte je to tak že jsem se staral o naši děti 5 rok.Od narozeni.Ona pracovala jako učitelka a v poslednich letech studovala na Vysokou Školů.Ona němnela zvědat težke veci,jenom do 5 kila.Kdiž byla těhotna jsem ji pomahal.Ješte je to tak že kvůli né a tim aby jsem bydlel v Česke Republice jsem prodal svuj vlasni byt v Bulharsko.Stalo se tak že ceni nemovitosti v Česke Republice byli vetši než v Bulharsko a ne mohli jsme koupit nic.Použili jsme penize pro jine věci.Kratkou dobu po rozvodů ona jsi našla jineho může a bydli s nim.Možni že už je vdana.Myslim že pro mne je čas taky se oženit.Vice na kraskosko@abv.bg Poznamka.Cirkev ke ktere jsem patřil kdiž jsem poznal Boha je podobna jako letnicke (letnični,pentekostalni)cirkve v Česke Republice.
  Blanka (43)   Přátelství (vloženo: 23.10.2017, shlédnuto: 274x)   
,,Ahoj,pokud jsi milovník přírody,pohybu, zajímavých míst,ale hlavně Boha...třeba by šlo spolu kamarádit a poznat se.":-) Blanka
  Adri (32)   Vážné seznámení (vloženo: 15.10.2017, shlédnuto: 308x)   
Zdravím, bude-li chtít Pán Bůh, poznáme se. :-)
  Lukáš (27)   Vážné seznámení (vloženo: 14.10.2017, shlédnuto: 149x)   
hledám milou hodnou ženu jako jsem já na trvali važny vztah nebo z láskou jeto mnohokrát krásnější jinak moje fb je Lukáš Luky:
  Jana (36)   Vážné seznámení (vloženo: 12.10.2017, shlédnuto: 383x)   
Hledám přítele vážný vztah založený rodiny
  Petr (42)   Vážné seznámení (církev: ČCE, vloženo: 09.10.2017, shlédnuto: 209x)   
Rozvedený znovuzrozený evangelík se dvěma malými dětmi mimo domov. Hledám ženu, která hledá život naplněný službou Bohu a lidem, která se odváží otevřít muži a sdílet se s ním ve všem, která umí hořet i držet místo jí svěřené Bohem, s laskavým srdcem...
  Marek (34)   Vážné seznámení (vloženo: 26.09.2017, shlédnuto: 198x)   
Ahoj. Som znovuzrodený kresťan, ktorý ctí Boha a Jeho Slovo. Rád by som spoznal ženu podobných hodnôt, ktorá túži po láske A rodine A spoločnej službe Bohu a blížnym..
  Michael (22)   Vážné seznámení (církev: Adventista sedmeho dne, vloženo: 17.09.2017, shlédnuto: 184x)   
Ahoj, hledam holku do zivota, co to nevzda pro nic za nic..
  Pavel (42)   Vážné seznámení (vloženo: 11.09.2017, shlédnuto: 264x)   
JSEM KATOLÍK A VĚŘÍCÍ TOU TO CESTOU HLEDÁM UPŘÍMNOU A HODNOU ŽENU
  David (34)   Vážné seznámení (církev: Římskokatolická, vloženo: 29.08.2017, shlédnuto: 263x)   
Hledám normální slušnou ženu,která nezakládá svůj život na materiální hodnotě ale na opravdové Lásce.
  Markéta (41)   Vážné seznámení (vloženo: 27.08.2017, shlédnuto: 582x)   
Vrátila jsem se po dlouhé době do Čech a hledám věřícího partnera. Je mi 41 let, jsem věřící, nekuřačka a "stojím oběma nohama pevně na zemi". Ve svém volném čase ráda čtu, chodím do přírody, hraji stolní tenis .... Můj partner by měl být věřící, praktický, spolehlivý a znát boha. Nejdůležitější je, když přeskočí ta pověstná "jiskra"....V Praze nebydlím dlouho, tak budu ráda, když spolu budeme moci i něco plně nezávazně podniknout. V případě zájmu se těším na tvoji odpověď.
  robert (43)   Vážné seznámení (církev: katolicka, vloženo: 17.08.2017, shlédnuto: 258x)   
ahoj mohl bych se seznámit s holkou věřici ktera chodí do kostela jak ja
  Jarek (36)   Vážné seznámení (církev: římskokatolická, vloženo: 13.08.2017, shlédnuto: 273x)   
Ahoj hledám věřící pokornou ženu,která se dívá srdcem a touží po krásném vztahu, založeném na víře,lásce,porozumění.Prosím jen Zlínský kraj.  Jakub Klusak (33)   Vážné seznámení (vloženo: 14.12.2017, shlédnuto: 0x)
Ahoj, jsem znovuzrozeny krestan a hledam hodnou krestanskou zenu( bez denominace) ve veku kolem 30 na vazne seznameni, jsem svobodny nekurak, rad chodim na prochazky a kolo, je mi 33let.
  Jirka (38)   Vážné seznámení (církev: Zatím hledám..., vloženo: 06.12.2017, shlédnuto: 5x)
Hledám ženu, která by obyčejnému hříšníkovi pomohla se studiem Bible a s poznáváním Boha. Jsem na úplném počátku ve svém životním rozhodnutí.
  Markéta (23)   Přátelství (církev: Církev Bratrská , vloženo: 03.12.2017, shlédnuto: 49x)
Ahoj, hledám kluka na přátelství. Nehledám lásku, ale nebráním se jí. Bojím se zlomeného srdce, ale i samoty. Hledám někoho na sdílení společných zážitků, radostí, ale i problémů. Mám ráda zvířata, mám ráda květiny, mám ráda krásu života, ale drtí mě jeho starosti a problémy. Hledám někoho s kým bych je mohla sdílet a kdo by mi je pomohl nést, ale i někoho pro koho bych já mohla udělat to samé.
  Eliza (62)   Vážné seznámení (církev: rímskokatolícka, vloženo: 26.11.2017, shlédnuto: 33x)
Hľadám bezdetného, kultivovaného, vzdelaného veriaceho pána s vysporiadanou minulosťou na všestranný rozhovor a po vzájomnom spoznaní možno aj viac. Som slobodná 62/160, štíhla,bezdetná VŠ. Stále si ctím skutočné hodnoty, a to sa dnes akosi nenosí.
  Martina (47)   Vážné seznámení (církev: Adventistka, vloženo: 24.11.2017, shlédnuto: 80x)
Hledám vážnou známost které nebude vadit že jsem invalidní žena a v péči mám dceru která je postižená.Hledáme kamaráda do nepohody ;člověka s dobrým a úpřímným srdcem který by to s námi myslel skutečně vážně a byl by nám velkou oporou a povzbuzením.Nehledáme člověka který by nám ubližoval a nemyslel to s námi dobře ale člověka který by byl pro nás vším.
  Míla Valová (72)   Přátelství (církev: katolická, vloženo: 20.11.2017, shlédnuto: 45x)
Najde se spolehlivý přítel, kamarád.
  Jana (55)   Vážné seznámení (církev: protestant, vloženo: 18.11.2017, shlédnuto: 83x)
Jsem obyčejná žena, která hledá trvalou lásku, porozumění a toleranci. Chci se na někoho stále těšit, být si vzájemnou oporou ....
  Jirka (39)   Vážné seznámení (církev: Evangelicka, vloženo: 08.11.2017, shlédnuto: 70x)
Ahoj. Jsem poprve na krestanske seznamce, tak jsem zvedavy. Jmenuji se Jirka, bydlim v Sumperku a zivy krestan jsem od r.2000. Pokud by tady byla nejaka krestanka, ktera ma rada i sport, hudbu, dobry film, budu rad.
  Výletník (54)   Vážné seznámení (církev: jsem věřící , vloženo: 07.11.2017, shlédnuto: 76x)
Hledám zde věřící ženu přiměřeného bydliště, zájmů, věku, ale určitě sympatickou nekuřačku s uzavřenou minulostí, s úsměvem na tváři, s láskou k přírodě a pohybu
  Franta (68)   Vážné seznámení (církev: Protestantsá, vloženo: 28.10.2017, shlédnuto: 87x)
Rád se seznámím se znovuzrozenou ženou ve věku 60 až 65 let z okolí Ostravy,ale i Kopřivnice
  Dominik Marek (22)   Vážné seznámení (vloženo: 22.10.2017, shlédnuto: 96x)
Hledám mladou a hodnou slečnu, lterá by se mnou vydržela celý život.
  Pavel (44)   Přátelství (vloženo: 19.10.2017, shlédnuto: 125x)
Mám zájem o spřízněnou duši.
  Petr (42)   Vážné seznámení (církev: ČCE, vloženo: 09.10.2017, shlédnuto: 117x)
Jsem rozvedený se dvěma dětmi. Romantik, oběma nohama na zemi, fenka Maja, úředníček na ÚP, zatím princ chuďas, ale pracuji na tom aby bylo lépe... znovuzrozený se vztahem k Ježíši.
  matěj (23)   Vážné seznámení (církev: katolik, vloženo: 25.09.2017, shlédnuto: 123x)
ahoj hledam hodnou holku pro život ktera má např. smysl pro humor, budu rád když napišež
  martin (26)   Vážné seznámení (vloženo: 23.09.2017, shlédnuto: 151x)
Ahoj jmenuji se martin je mi 26 let jsem svobodny. Jsem věřící a hledám dívku která je také věřící aby jsme si rozuměli více o mě bych ti řekl když mě odepíšeš mé telefonní číslo je 604980866 ahoj martin
  František (67)   Vážné seznámení (církev: Krestanska, vloženo: 22.09.2017, shlédnuto: 143x)
Ahoj, hledám znovuzrozenou ženu na vztah, který bude trvat až do příchodu Pana Ježíše. Jsem věřící křestan, nekuřák a bez závazků. Moje zájmy jsou cyklistika, knihy, příroda a umění.
  Jinka (46)   Vážné seznámení (vloženo: 20.09.2017, shlédnuto: 187x)
Dobrý den, ráda bych se seznámila s věřícím mužem, spíše klidné povahy, ideálně turistou. Věřím v Boha, ale nechodím do žádné církve. 45 let/175cm/75kg/VŠ, Jsem od Olomouce. Těším se na odpověď.
  Michael (22)   Vážné seznámení (církev: Adventista sedmeho dne, vloženo: 17.09.2017, shlédnuto: 133x)
Ahoj, hledam holku do zivota, co to nevzda pro nic za nic..
  Inari (43)   Vážné seznámení (vloženo: 14.09.2017, shlédnuto: 146x)
Ahoj, jsem rozvedený, přesto bych chtěl ještě někdy v budoucnu zažít lásku a poznat tu pravou věřící ženu pro niž láska a víra není jen slovem, která se bude hodit ke mně a já k ní. Kdo nechce tančit se mnou v dešti, nemůže se mnou být v bouři. Když se ozveš, napíšeme si víc a vyměníme si foto.
  Anna (57)   Vážné seznámení (církev: římskokatolická, vloženo: 07.09.2017, shlédnuto: 216x)
Jsem SŠ, rozvedená (sňatek církevně zneplatněn). Hledám pro harmonický vztah inteligentního, věřícího chlapíka 55-63 se smyslem pro humor, který nechce být sám a hledá ženu pro zbytek svého života. Pokud zafunguje chemie, symptie a budou nás bavit stejné věci ..tak ani vzdálenost nehraje zásadní roli. Pro začátek bychom se mohli sejít na kávu a popovídat si.
  Jiri Novy (44)   Vážné seznámení (církev: Katolicka, vloženo: 05.09.2017, shlédnuto: 158x)
45-ti lety muz, narozeny v CR, se vraci po rozvodu z USA a hleda mladou svobodnou katolickou divku. Nejsem krasavec, ale jsem zajisteny a touzim po milujici a oddane manzelce. Jsem bez zavazku a totez ocekavam i od Tebe. Vzhled a Tvuj majetek nerozhoduje - oddanost, laska, vernost, poslusnost a vira ano.
  Martina (46)   Vážné seznámení (vloženo: 02.09.2017, shlédnuto: 214x)
Pro kamarádku- 46 let,katolička,kuřačka v ID hledám vhodný protějšek .
  Karla (68)   Přátelství (církev: katolická, vloženo: 18.08.2017, shlédnuto: 162x)
68letá katol.-toužím po zdravém vztahu.
  Blanka (58)   Vážné seznámení (vloženo: 09.08.2017, shlédnuto: 184x)
Těším se, že poznám muže , který pro mně bude jediný na světě , od 52 - 62 let pro společné zájmy , lásku, něhu , souznění i vzájemnou úctu. Chci ti být nadále oporou , pomocí i požehnáním. Boží cesty jsou nevyzpytatelné a co není v lidských možnostech, tak v Božích určitě je. Jsem SŠ 166cm, nekuřačka , mám ráda přírodu, hudbu, knihy ale i sluníčko , moře , pohyb a zdravý životní styl . Bydlím tři roky v Praze. Baru
  Ester nesrstova (25)   Vážné seznámení (vloženo: 31.07.2017, shlédnuto: 356x)
Ahojte, jsem sympatická slečna ze Zlína, která hledá vážnou známost.
  Marie (42)   Vážné seznámení (církev: Katolická, vloženo: 25.07.2017, shlédnuto: 257x)
Hledám hodného a milého může , který by mě doplňoval. A všímal se maličkostí. Jsem velice optimistická a žiju život naplno, jsem temperamentnější a živější povahy, mám ráda , když ten život se žije naplno. Mám ráda dobrodružství.
  Jana (49)   Přátelství (vloženo: 25.07.2017, shlédnuto: 242x)
Miluji a věřím v život a jeho přítomný okamžik. Je mezi čtenáři tohoto inzerátu někdo,koho mi život pošle do mé přítomnosti ? Věříš - li více své duši než myšlenkám a rozumu, tak možná ucítíš, že jsi to ty.
  Radka (29)   Vážné seznámení (vloženo: 23.07.2017, shlédnuto: 288x)
Hledám sympatického, soběstačného, zodpovědného muže, který už má své "mladické hýřivosti" za sebou, trošku už ví, co by chtěl v budoucnu, má své zájmy, sny a ocení mít vedle sebe ženu, na kterou se může spolehnout, kterou bude milovat a ctít.
  Marie Nová (59)   Vážné seznámení (vloženo: 22.07.2017, shlédnuto: 162x)
Křesťané, 55 let+ , pojďte se scházet k hledání partnera i k popovídání, pravidelně každou středu v 17,00, před prodejnou Douglas / dříve prodejna knih/ v přízemí u vchodu uvnitř, v OC Nový Smíchov v Praze. Poznáme se podle jízdenky v ruce. Dotazy na Email: gamileo@seznam.cz nebo na tel.: 774515506.
  Lenka (41)   Vážné seznámení (církev: Věřící, vloženo: 16.07.2017, shlédnuto: 252x)
Připravuji se ke křtu v katolické církvi a toužím poznat muže katolického vyznání, který mi bude oporou a já jemu. Mám dvě dcery.
  Pavel Macas (37)   Vážné seznámení (církev: katolická, vloženo: 08.07.2017, shlédnuto: 226x)
Dívku k vážnému seznámení hledá 37/176. Třeba tě tady najdu ahoj Pavel.
  Pety (27)   Vážné seznámení (církev: katolická, vloženo: 05.07.2017, shlédnuto: 294x)
Jsem 25 letá holka a hledám nějakyho slušnýho kluka.Najde se nekdo na pokec?
  Marie (31)   Vážné seznámení (církev: Církev živého Boha, vloženo: 01.07.2017, shlédnuto: 342x)
Hledám bohatého znovuzrozeného muže, nejlépe z letniční církve. Můžeš být i starší nebo vdovec, ale ne rozvedený. Žiji na ubytovně s kamarádkou, ale je to jen kamarádka. Mám hnědé oči, jsem nižší postavy, ale štíhlá, větší ňadra.
  Petr (18)   Přátelství (církev: Katolická, vloženo: 27.06.2017, shlédnuto: 201x)
Hledám dívku na seznámení :) Zbytek v chatu..
  Petr (18)   Přátelství (církev: Katolická, vloženo: 27.06.2017, shlédnuto: 199x)
Hledám dívku na seznámení :) Zbytek v chatu..
  Martina (40)   Přátelství (vloženo: 20.05.2017, shlédnuto: 252x)
Hledám věřící přátele co by mi pomohli s vírou a pro výlety do přírody...Věk kolem 40 let,Zlínský kraj.
  Jana Marie (50)   Vážné seznámení (církev: Katolická, vloženo: 09.05.2017, shlédnuto: 308x)
Hledám muže 50+ podobného věku ke společným kulturním zážitkům - kino, káva, procházky a výlety, ... Jsem rozvedená,katolička, takže hledám vztah, přátelství a společnost. Samota je přece nuda. Pojďme se více poznat při přátelském rozhovoru u kávy!
  Karel (71)   Přátelství (církev: evangelík, vloženo: 01.05.2017, shlédnuto: 270x)
Mám doporučen lehký chodecký trénink po trombóze, Komenského sady v Ostravě jsou ideální na procházku a povídání...
  MarkeTha (25)   Vážné seznámení (vloženo: 17.04.2017, shlédnuto: 531x)
Hledám muže na seznámení, který vyznává hodnoty jakými jsou rodina, věrnost, svatba, děti a jako životní cíl si klade založení zdravé a šťastné rodiny. Hledám svoje světlo v tunelu, protože se ztrácím ve špíně světa a v dnešní době, kdy už hodnoty jakými jsou láska, věrnost, rodina nic neznamenají a lidé všechno vymění za kariéru, nezávazné a povrchní vztahy a podvádění.
  Jitka (48)   Vážné seznámení (církev: letniční ,znovuzrození učedníci Ježiše Krista , vloženo: 16.04.2017, shlédnuto: 408x)
Hledám muže stejného věku,duchovního zaměření a s podobnými zájmy a koníčky,hledám přátelstvì ,porozumění a lásku,vím ,že láska je od Boha a tak se modlím a prosím ,aby Bůh požehnal.
  Kamil Damil (47)   Přátelství (vloženo: 14.04.2017, shlédnuto: 330x)
Hledám ženu s přírodním klínem na schůzky,já 47/186/96, sport.postava,více povíme po emailu nebo tel,akorat1@seznam.cz,605951018
  Dan (45)   Vážné seznámení (vloženo: 30.03.2017, shlédnuto: 391x)
Svobodný, 44/182, hledá ženu přiměřeného věku.
  pavel (45)   Vážné seznámení (vloženo: 29.03.2017, shlédnuto: 321x)
Pavel,45 let.Hledám ženu pro život na vesnici.klidnou,tolerantní. Menší zdravotní problém nevadí,pokud ani tobě nebude vadit,že se občas trochu zadrhnu v řeči. Jsem pracující,rodiný,domácí typ.Žádný aktivní sportovec. Hledám spřízněnou duši,která už nechce být sama.
  pitrs (46)   Vážné seznámení (vloženo: 28.03.2017, shlédnuto: 360x)
Klidná,tolerantní žena? Raději samotářka než společenská.Raději zahrádkářka než cestovatelka.Nekuřačka,domácí typ vítán. Pokud bys uvítala život na vesnici s 46 letým mužem , rád tě poznám. Hledám porozumění a souznění.
  Martin (32)   Vážné seznámení (vloženo: 16.03.2017, shlédnuto: 384x)
ttext z jedny písničky ale takovou hledám co si na nic nehraje :) Obyčejná vlastně roztomilá žádná královna krásy trochu jiná ještě rozespalá sponku do vlasů dá si a střípky snů ve svym srdci si hlídá to srdce na dlani má venku je mráz už se pomalu stmívá nechce bejt opuštěná Obětavá taky roztržitá čeká kdy už to příjde všechno co má všechno jednou ti dá taky správně to hlídej a střípky snů ve svym srdci si hlídá to srdce na dlani má venku je mráz už se pomalu stmívá nechce bejt opuštěná
  Lena (42)   Vážné seznámení (církev: Katolická, vloženo: 13.03.2017, shlédnuto: 474x)
Hledám muže na úrovni, který má zájem o vážný vztah. Svobodná, bezdětná, VŠ. Mob.: 728 318125
  Lena (42)   Vážné seznámení (církev: Katolická, vloženo: 13.03.2017, shlédnuto: 361x)
Hledám muže na úrovni, který má zájem o vážný vztah. Svobodná, bezdětná, sympatická, VŠ. Mob.: 728 318125. Prosím o sms. Ozvu se.
  Pavlína Kosinová (30)   Vážné seznámení (církev: římsko-katolická, vloženo: 06.03.2017, shlédnuto: 506x)
Milý neznámý, je ti 30 - 35 let? Hledáš vážný vztah a parťačku do každé životní situace? Ozvi se na paulett@email.cz a třeba se najdeme :-). P. S. Za výlet na pitvu plusové body. ;)
  ROMAN DUNA (44)   Vážné seznámení (vloženo: 05.03.2017, shlédnuto: 494x)
PŘEJI HEZKÝ DEN ,kde najít ženu,,která to myslí vážně, vyznává křesťanské hodnoty a přitom myslí o partnerském životě? Jsi-li zde, prosím ozvi se. Předem děkuji a přeji krásný Bohem požehnaný den. tel č.704 371 838,,,,,ROMAN.
  Ondra (23)   Vážné seznámení (církev: Katolicka, vloženo: 21.02.2017, shlédnuto: 350x)
Hledám věřící dívku ve věku 18-23 let, nekuřačku, z okolí UH, k vážnému seznámení. Já 23 let, také věřící-katolík, nekuřák, alkohol jen příležitostně, do hospody nechodím, na fotbal nehledím... prostě pohodář z vesnice :-) Rád jezdím na kole, občas čtu, na TV se rád dívám na technické a přírodovědné dokumenty,případně dobré komedie, nejsem moc cestovatelský typ, v divadle nebo v kavárně mě asi nenajdeš, ale rozhodně mám smysl pro humor. Chceš se mě na něco zeptat? Napiš, rád odpovím. gastero@seznam.cz