Křesťanská seznamka

Kontaktní informace


Diviš Libor
URL: www.musculus.cz
E-mail: infomusculus.cz
Skype: libordivis

Moje další projekty:
www.obohu.cz - server O Bohu (biblické rozbory, úvahy, programy, ....)
www.obohu.cz/bible - Studijní on-line bible (SOB) - internetový biblický program pro každého
www.obohu.cz/sob - diskusní fórum k Studijní on-line bibli ve 3 jazycích (CZ, DE, EN)
www.musculus.cz/kulturistika - server zaměřený zejména na bezsteroidovou kulturistiku
www.musculus.cz/ppp - server věnovaný poruchám příjmu potravy (PPP)

Příprava fotografií


   Kdo trošku dělá s počítačem, asi nebude mít problém s úpravou obrázků. Pro změnu velikosti fotografií, jasu, kontrastu, saturace, vyvážení, ořez apod. existuje velké množství grafických programů, jak sharewarových (např. Adobe Photoshop, Macromedia Fireworks apod.), tak freewarových (Gimp, XnView, FastStone Image Viewer apod.).

   Jako jednoduché a velice pohodlné řešení pro operační systém Windows bych Vám doporučoval bezplatný prohlížeč XnView, který si můžete stáhnout na adrese www.xnview.com. Tento program podporuje více než 400 formátů, dávkové konverze, a má všechny funkce, které může průměrný uživatel potřebovat. Je lokalizován i do českého jazyka, takže jeho obsluha pro Vás jistě bude maličkostí. Pro Vás bude asi nejdůležitější funkcí možnost ořezů (Prostě myší vytvoříte požadovaný výřez ve tvaru obdélníku, a kliknete na ikonku nůžek) a změny velikosti (stačí použít klávesovou zkratku SHIFT + S). U fotografií můžete nastavovat nejrůznější parametry, u ukládaného obrázku máte možnost v možnostech nastavit požadovanou kompresi obrázku typu JPG. Doporučuji Vám nepoužívat kvalitu 100% (kvůli velikosti výsledného souboru, a tedy i rychlosti načítání obrázku), ale snížit ji např. na 85-95%.

   Pokud z jakéhokoli důvodu nechcete nebo nemůžete instalovat nějaký grafický program, dostatečné funkce najdete i u on-line editorů. Současné on-line grafické editory umožňují nejen změnu velikosti či ořez obrázku, ale i pokročilé funkce známé z komerčních editorů - nastavení kompozice (expozice, jas, kontrast, křivky, úrovně, odstín, sytost, ...), použití filtrů a efektů a dokonce i práci ve vrstvách. Pro zájemce o toto řešení doporučuji např. editor PIXLR (pixlr.com). Editor Vám naběhne v češtině, a je to takový malý Photoshop. Rychlé vysvětlení funkce ikonek najdete např. zde. Dalším skvělým on-line pokročilým grafickým editorem, který rovněž nabízí rozhraní i v češtině, je Sumo Paint.

Informace o seznamce


   Na následujících řádcích bych rád zmínil nějaké informace týkající se této bezplatné křesťanské seznamky, popsal stručně postup obsluhy seznamky (vkládání, prohlížení, editaci i mazání inzerátů) apod. Rovněž se chci zmínit o ochraně uživatelů apod.

   O seznamce

   Tuto křesťanskou seznamku jsem naprogramoval a spustil v roce 2005, a do dnešního dne jí prošlo přes 3 000 inzerátů. Od uživatelů jsem se za dobu její existence dozvěděl cca o dvou desítkách vztahů, které díky této seznamce skončily svatbou. Jak můžete pochopit již z 3D ikonky seznamky, tato křesťanská seznamka má sloužit jako pomoc k nalezení přátelství či vážného vztahu mezi věřícími osobami opačného pohlaví. Vzhledem k tomu, že Římskokatolická církev má vlastní seznamku, je tato seznamka určena spíše pro ten zbytek křesťanských denominací - chcete-li, především pro protestanty. Katolíkům samozřejmě není "vstup zakázán", jde jen o to, že vážný vztah mezi katolíkem a protestantem není příliš pravděpodobný...   Vkládání nových inzerátů

   Před tím, než začnete vkládat nový inzerát, doporučuji Vám připravit si fotografii ve formátu jpg. Návrhy, jakým způsobem můžete upravit Vaše fotografie, najdete v záložce menu "Příprava fotografií". V případě, že Vám to bude připadat příliš složité, můžete mi svou fotografii poslat na mou e-mailovou adresu, já ji co nejdříve vhodně upravím (oříznu, upravím její velikost, případně provedu korekce jasu, barevného vyvážení, kontrastu, saturace apod.) a pošlu Vám ji nazpět, abyste ji mohli připojit ke svému inzerátu a vložit ji tak do seznamky.

   Vložení inzerátu včetně fotografie Vám doporučuji z několika důvodů. Jednak si můžete být jisti, že Váš inzerát pak bude mnohem čtenější, jednak umožníte potencionálním protějškům alespoň maličko Vás poznat a také Váš inzerát bude s fotografií zvýhodněn. Nejprve jsou totiž zobrazeny inzeráty s fotografií, a teprve potom inzeráty bez fotografie.

   V sekci menu "Ovládání seznamky" klikněte na možnost "Vložit nový inzerát", vyplňte jednoduchý formulář, a klikněte na tlačítko "Odeslat inzerát". O ostatní by se již měl postarat program. Po úspěšném vložení inzerátu do seznamky Vám bude nabídnuta možnost přidat k inzerátu i fotografii. Kromě toho máte možnost vložit fotografii k inzerátu kdykoli později (položka menu "Upravit inzerát").

   Občas někdo vloží místo své fotografie nějakou fotomontáž, skicu, vektorovou kresbu a podobně. Ať již je důvod jakýkoli, nedělejte to! Nebudete požívat výhod inzerátů s fotografiemi (přednostní zobrazení, výrazně větší návštěvnost i pravděpodobnost seznámení), když tam žádná fotografie vlastně není. Pokud to zjistím (nebo na to budu upozorněn), odstraním bez dalšího varování celý inzerát.

   Byl jsem upozorněn na to, že někteří lidé si inzerát vkládají několikrát. Je mi jedno, pokud svůj stávající inzerát smažete a vložíte nový (např. kvůli aktuálnosti a pozici ve výpisu). Pokud Váš inzerát najdu na seznamce více než dvakrát (a to pouze v případě, že máte zájem o přátelství i vážné seznámení), zablokuji Vám možnost vkládat inzeráty, případně i možnost na ně odpovídat! (jeden "maniak" měl svůj inzerát na seznamce cca. 15 krát). Do seznamky můžete vložit i např. pozvánku na seznamovací pobyt, ale do 14 dnů po skončení akce inzeráty ze seznamky odstraňte. Pokud ne, příště vám již vložení inzerátu nedovolím.   Prohlížení inzerátů

   Seznamka umožňuje rozšířené vyhledávání, podle typu inzerátu, věku inzerenta a kraje. Takže prostě klikněte na "Zobrazení inzerátů", a zobrazí se Vám výpis všech inzerátů. V horní části stránky najdete výběrový formulář pro výběr typu inzerátu. Zvolte požadovaný typ inzerátu, a klikněte na tlačítko "Zobrazit". Výpisy obsahují jméno, přibližný věk, typ inzerátu, církevní příslušnost (pokud je vyplněna), datum vložení, počet shlédnutí inzerátu a jeho text. Kromě toho u inzerátů s fotografií vidíte ikonku fotoaparátu, případně náhled fotografie. Kliknutím na jméno nebo náhled fotografie inzerujícího se Vám zobrazí podrobný výpis inzerátu s formulářem pro odpověď, a v případě připojené fotografie i fotografie samotná! Kliknutím na ikonku fotoaparátu se Vám zobrazí fotografie stylem Lightboxu (potemní obrazovka a fotografie se zobrazí uprostřed).   Editace a mazání inzerátů

   Seznamka umožňuje nejen vkládání, ale i následnou editaci a mazání vložených inzerátů - jednoduše, po zadání e-mailové adresy a hesla, které jste uvedli při vložení inzerátu. Pokud heslo zapomenete, můžete si jej jednoduše nechat poslat na Vaši e-mailovou adresu. Možnost úpravy, smazání inzerátu i zaslání zapomenutého hesla najdete v menu "Ovládání seznamky".   Ochrana uživatelů

   Tato seznamka standardně funguje bez mého zasahování. Pokud je nějaký inzerent nepříjemným způsobem opakovaně obtěžován, může mi dát vědět, a pokud to bude možné, zabráním pokračování útoků. Inzeráty porušující základní pravidla slušnosti a inzeráty bez platné e-mailové adresy budou bez varování odstraněny!!! Kvůli rozesílačům hromadných odpovědí (především spamovým robotům) jsem naprogramoval ochranu. Počet odpovědí na inzeráty z jedné IP adresy jsem omezil na 3 za den, resp. v řadě! Pokud je někomu celkem jedno, s kým se seznámí, pak nepotřebuje ani služby této seznamky. Nejvýkonnější spamoví roboti dokážou zneužívat vícero serverů (a obejít tak kontrolu IP adresy). I proti nim jsem však nově naprogramoval ochranu. Pokud se i přesto o nějakých problémech dozvím, zablokuji útočníka jiným způsobem.

   Inzerující se nemusí obávat zneužití jejich e-mailové adresy, protože ten, kdo na jejich inzerát prostřednictvím formuláře v seznamce reaguje, jejich internetovou adresu nezná, a nedozví se ji, pokud mu ji inzerující sám neposkytne (svou odpovědí).

Proč další seznamka?


   Dobrá otázka. Možná vás napadlo: "Vždyť přece existuje např. internetová seznamka http://seznamka.katolik.cz". To máte sice pravdu, ale přece jen se jedná primárně o seznamku Římskokatolické církve. Takže tuto seznamku berte prosím spíše jako seznamku pro celý zbytek křesťanských denominací. Je mi líto, ale myslím, že není možné, aby se dal nějaký "katolík" dohromady s nějakým protestantem (charismatikem, letničním a co já vím jaké označení si křesťané ještě vymysleli).


   Již několikrát jsem se dočetl o odhadu stavu znovuzrozených křesťanů v České republice, který mluvil o cca. 0,5%. Jeden znovuzrozený křesťan na 200 lidí, to je tak žalostná bilance, že se jen stěží vůbec mohou Ti vhodní setkat. Měl jsem vždy rád matematiku, a tak Vás zvu k malému výpočtu:


   Máme zde cca. 10 miliónů lidí. Když budeme počítat s průměrným věkem 70 let, s desetiletým věkovým rozpětím pro vhodný protějšek, dostaneme 7 kategorií, přičemž první 2 jsou nepodstatné (děti a mládež), a poslední 2 méně pravděpodobné (od 50 let výše). Potencionálních protějšků ve správném věkovém rozpětí tedy bude 1/14 populace (protože se Vám bude jednat pouze o opačné pohlaví - tedy alespoň doufám). To máme cca. 714 300 lidí. Budeme počítat dál. Řekněme, že se ženě "líbí" např. každý desátý muž (což jsem nejspíš ještě podhodnotil), a že stejná situace je u muže. Pak zde celkový počet musíme vydělit 100 (10*10). Takže to máme - 7143 potencionálních protějšků. Výborně, pomalu se blížíme k výsledku! Vzhledem k tomu, že opravdoví Ježíšovi učedníci (znovuzrození křesťané) jistě budou uvažovat pouze o znovuzrozeném protějšku, musíme z tohoto čísla vzít pouze odhadovaného 0,5 %. To máme necelých 36 křesťanských protějšků na celou republiku! A to jsme ani nepočítali s tím, že ten vhodný protějšek musí být "volný", což určitě není příliš pravděpodobné! Jak chcete toho pravého, nebo tu pravou v tom směšném počtu najít?


   Naštěstí Bůh, kterého znám, je Bohem zázraků, a taková "maličkost" pro Něj není problémem. A konec konců si může použít i tuto seznamku :-)


Výpis je kvůli velikosti omezen na 30 nejnovějších inzerátů s fotografií + 50 bez fotografie


  Pavel Macas (38)   Vážné seznámení (vloženo: 14.06.2018, shlédnuto: 15x)   
Ahoj jmenuji se Pavel je mi 38 jsem svobodný a hledám nějakou nezadanou ženu na vážný vztah . Jsem už dlouho sám a tak bych to moc rád změnil doufám že se tu nějaká najde a odepíše.
  MUZ_i_KLUK (36)   Vážné seznámení (vloženo: 10.06.2018, shlédnuto: 26x)   
---------------------------------------------------------------------------------------------------- KDO JSEM? ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Mladý kluk (35, ehm... muž? :-) ), 3 roky po rozpadu 8.letého manželství. Mám vysokoškolské vzdělaní, fajn práci, jsem naprosto samostatný, na nikom nezávislý. Víra (či spíše hledání Boha) je pro mně naprosto zásadní životní hodnotou a bytostně osobní potřebou, no jsem jeden z malá kluků v církevním prostředí, kterým na hlavě nechybí správné rohy a v oku jiskra a nadšení pro každou špatnost všude, kromě oblasti promiskuity a populárních chemických substancí :-) Nekouřím, celý život sportuji (cyklistika, kulturistika, silový trojboj) a mám nespočet koníčků od těch vyžadujících nářadí, až po ty zahrnující knížky, půl-stranové poznámkové aparáty pod čarou a večerní akce v saku a v přítmí divadla. Nadevše mám rád cestování (jsem zamilovanej do Islandu), auta (a vše, co vrčí! :-) A ne - vysavač sem nepatří!), miluji čas za volantem a v přírodě; je mi skvěle jak u ohně a pod stanem či širákem, tak v hotelu a u příjemného jídla. Životem se snažím jít vzpřímeně a držet se svých zásad, vyznávám "staromódní" hodnoty jako chlapské slovo, férovost, život s ohledem na druhého, zodpovědnost, rodina a úcta. Ve vztahu s partnerkou pak rovnost (je mi bytostně cizí válčení ve vztahu o pozice) a v neposlední řadě naprostou věrnost, kterou ale taky zpátky očekávám a na které pro mně úplně vše stojí, no i padá. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- KOHO HLEDÁM? --------------------------------------------------------------------------------------------------- Hledám inteligentní a spíše introvertní mladé děvče (ideálně 22-25 let) s velkým vnitřním světem (čím komplikovanějším, tím líp), pro které je víra absolutně bytostně důležitá a je pro ní jednoznační životní prioritou, no místo uťáplého, jemného a hodňoučkého kluka by vedle sebe uvítala chlapa. Chlapa, s kterým je sranda, dokáže si užít jak rozebrané auto, tak teologickou debatu a koncert Chopina a chlapa, který ji napříč životem hlavu zamotá a srdce rozbuší na tolik způsobů, že se o tom holkám ani jen nezdá ;-) No především - chlapa, kterej si tu svou chrání a ctí jako princeznu, unese celý její svět (praktickej i vnitřní) a na kterého je VŽDY a ve ve všem spoleh, jak na nikoho jiného. Inzerát na seznamce samozřejmě není výčtem všeho, co člověk hledá a tak ho nebudu prodlužovat větama typu "holka pro rodinu a aktivní životní styl" (navíc - hodně snad vyplyne z mého vlastního nastavení popsaného v úvodu :-) ), ale jedna věc je pro mně důležitá natolik, že si zaslouží být absolutně jasně řečena hned teď. A jsem sice bláznivej romantik, ale ve svém věku už i taky realista a řeknu to tedy absolutně otevřeně - hledám děvče, které církevní prostředí (či jen absolutně normální vlastní touha) nepřiměli k životnímu období, ke kterému patří sexuální zkušenosti. Jinými slovy - ano, hledám holku bez sexuální minulosti. Každý máme právo si svůj život uložit jak chceme, každý máme své priority a bez potřeby cokoli komukoli vysvětlovat, či svůj postoj před kýmkoli obhajovat (typickou první reakcí je "a jak to můžeš chtít když ty sám si byl ženatej a...") - já prostě hledám tohle. Je to pro mě zásadně důležité a samozřejmě - uvědomuji si, jak lehce mi každá holka v téhle oblasti může říct co jen ona chce a já prostě nemám šanci vědět, jestli říká pravdu. Tohle... neovlivním. Jsem tady naprosto odkázanej na čestnost a tohle nechám na svědomí dané osoby a na tom, jestli chce potenciálně cokoli víc postavit na lži v pro mě absolutně zásadní oblasti. Omlouvám se za poněkud vážnější konec inzerátu, ale... někdy je čas z textu smajlíky vypustit, aby pak zbyl nerušenej prostor už jen pro ně :-) Ahoj a... a hezký den všem :-) *********************** DULEŽITÉ !!!!!! ************************** Případnou odpověď prosím přímo na email murko@centrum.cz. Pokud odpovíte přes formulář pod inzerátem, z mě neznámých důvodů mi odpoveď nikdy nepřijde.
  Vladan (49)   Vážné seznámení (vloženo: 09.06.2018, shlédnuto: 25x)   
ahoj,jsem rozvedený nekuřák 49 let,jsem sám,bydlím sám,mám rád procházky výlety za dobrodružstvím,rád chodím do zoo,na výstavy květin,všude ale chodím sám,rád bych to změnil,proto hledám hodnou a milou ženu,pro společný život,pro společné trávení volného času,jsem věrný,spolehlivý a empatický,Vladan...
  Ondřej Kožár (42)   Vážné seznámení (církev: Svobodné společenství křesťanů Maják - Cheb, vloženo: 06.06.2018, shlédnuto: 29x)   
Ahoj, jmenuji se Ondra a po úrazu jsem od 3 let nevidomí. Jsem znovu zrozený křesťan, bydlící v Chebu. I přes tento můj handicap se umím o sebe sám postarat, zajít si nakoupit, dopravit se do společenství věřících, apod. Ačkoliv jsem do značné míry soběstačný, ani mně se nevyhnuly chyby, které mne připravily již o dva vztahy. V tom prvním jsem se oženil s vidící partnerkou, ale manželství nám vydrželo jen 4 roky. Přesto i z tak krátkodobého svazku se nám narodil syn, který ovšem v současnosti žije v pěstounské péči někde v ČR. Čas dál plynul ve svém tempu a v roce 2012 jsem se setkal s novou přítelkyní, rovněž nevidomou jako já. Po 2 letech se nám narodil můj druhý syn. S touto partnerkou jsme žili pouze ve společné domácnosti, nebyli jsme oddáni. Žel, ani tady nám to neklapalo tak jak bychom si přáli a po vzájemné dohodě jsme ukončili i toto soužití v únoru 2018. Jelikož mám stále neutuchající naději, věřím tedy, že i navzdory těmto zkušenostem naleznu nový a trvalý vztah se ženou ve věku 35 – 45 let, děti nejsou překážkou. A protože není dobré být člověku samotnému, snažím se i touto cestou o skutečné a vážné seznámení. K shora uvedeným zájmům mohu přidat například posezení u dobré kávy v příjemně přátelském rozhovoru. Mám ovšem zatím jeden špatný zvyk, se kterým dlouhodobě bojuji, a sice kouření. Rád bych byl od tohoto zlozvyku osvobozen. Pokud tě tento inzerát oslovil, můžeš mě kontaktovat na mém emailu: styvi.real@centrum.cz nebo na tel. č. 737418242.
  POZNEJTE SE V DOLOMITECH v termínu 09. 07. - 16. 07. 2018 (33)   Vážné seznámení (vloženo: 03.06.2018, shlédnuto: 29x)   
POZNEJTE SE NA POŽITKOVÉ TURISTICE V DOLOMITECH - 13. ročník. Zmeškali jste začátkem letních prázdnin 12. ročník? Nevadí! Pokud nám sdělíte svůj kontaktní e-mail, budeme Vás včas informovat o příštím pobytu. Možnost navázání nových kontaktů s fajn lidmi různých vyznání, ale hlavně 6 dnů bezva chození uprostřed překrásného světa těchto kouzelných hor v prima kolektivu a s kvalitním zázemím. Pozvánka platí pro celou republiku i případné hosty ze Slovenska. Pro více info pište na e-mail: alena-smejkalova@seznam.cz
  POZNEJTE SE V DOLOMITECH v termínu 09. 07. - 16. 07. 2018 (33)   Vážné seznámení (vloženo: 03.06.2018, shlédnuto: 18x)   
POZNEJTE SE NA POŽITKOVÉ TURISTICE V DOLOMITECH - 13. ročník. Zmeškali jste začátkem letních prázdnin 12. ročník? Nevadí! Pokud nám sdělíte svůj kontaktní e-mail, budeme Vás včas informovat o příštím pobytu. Možnost navázání nových kontaktů s fajn lidmi různých vyznání, ale hlavně 6 dnů bezva chození uprostřed překrásného světa těchto kouzelných hor v prima kolektivu a s kvalitním zázemím. Pozvánka platí pro celou republiku i případné hosty ze Slovenska. Pro více info pište na e-mail: alena-smejkalova@seznam.cz
  Honza (46)   Vážné seznámení (církev: katolicka, vloženo: 01.06.2018, shlédnuto: 46x)   
Rád se seznámim s ženou ve věku 40-54 let z Královéhradeckého kraje, k navázání přátelského a časem vážného vztahu. Děkuju za odpověď . Honza Rychnov nad Kneznou
  NEZKUŠENOU, VÁŠNIVOU ŽENU (39)   Vážné seznámení (vloženo: 31.05.2018, shlédnuto: 31x)   
Postrádáš také akutně hmatatelnou lásku: pohlazení, obejmutí, polibek nebo třeba ještě něco víc? Vzhledem k tomu, že se mi zde zatím nepodařilo a možná nepoštěstí najít tu vysněnou se vším všudy, trochu zúžím své požadavky a zkusím to z druhé strany. Ostatně mnozí tímto způsobem našli své štěstí, tak proč by to nemuselo vyjít mně?! Tedy: Hledám všeobecně zdravou, mladou ženu, která též ctí absolutní věrnost, promiskuita je pro ni nepředstavitelná, ještě rovněž nepoznala vrchol tělesného sblížení s protějškem a chtěla by začít pronikat do kouzel reálného něžného milování s jedním partnerem. Pokud by se našel soulad i v jiných oblastech, tím lépe! Jsi-li na tom podobně a nechceš-li se již donekonečna - než úplně zestárneme - zříkat fyzické rozkoše na té nejčistší úrovni, třeba jsme byli pro sebe stvořeni zrovna my dva. Podmínkou z mé strany je nekuřačka se svěžím dechem, přirozeně i bez jiné závislosti, bez zvířecího miláčka, s výjimkou akvarijních rybiček. Miluji čistotu a čistotnost, kterou nabízím, a tudíž i vyžaduji. Samozřejmostí je logicky nutnost aspoň minimálních vzájemných sympatií a přitažlivosti, jakož i shoda na poli některých vlastností a zájmů.
  Jaroslav (37)   Vážné seznámení (církev: katolická, vloženo: 29.05.2018, shlédnuto: 68x)   
Hledam pokornou ženu,která by ráda založila kamarádství a později rodinu na křesťanských hodnotách.Také aby měla citlivé a vnímavé srdce,které dokáže lásku přijímat ale i darovat.
  Daniel Krob (30)   Vážné seznámení (církev: čerstvý křesťan, vloženo: 28.05.2018, shlédnuto: 52x)   
Hledám sympatickou ženu z Prahy a okolí, nekuřačku, 22-32 let, na vážné seznámení. Jsem v invalidním důchodu, dobře zabezpečený do budoucna a někdy si i přivydělávám. Hledám k sobě vhodný protějšek, se kterým si budu rozumět a bude mít pochopení. Těším se na odpovědi.
  Miluška (58)   Vážné seznámení (vloženo: 25.05.2018, shlédnuto: 123x)   
Ráda bych touto cestou poznala muže pro společné chvíle
  Jaroslav (45)   Vážné seznámení (církev: katolické, vloženo: 23.05.2018, shlédnuto: 88x)   
Ahoj zdraví Vás Jarda.Než skončí za pár dní tahle fajn seznamka chci přidat svůj inzerát. Já 44letý svobodný muž bez závazků, s duší kluka,štíhlé vyšší postavy hledá fajn ženu do 45 let pro život ve dvou.Na vzdálenosti tak nezáleží, jaký je člověk uvnitř tak ano.
  Nikoleta máliková (27)   Vážné seznámení (církev: rímskokatolícka, vloženo: 23.05.2018, shlédnuto: 198x)   
ahoj, Hladám niekoho na zoznámenie vo veku od 26-35 rokov, som síce Slovenka ale žijem v českej lípe a je mi tu samej smutno. :D tak ak by to nevyšlo rada najdem aj nových priatelov :D
  Suzanne (40)   Vážné seznámení (vloženo: 22.05.2018, shlédnuto: 170x)   
Dobré ráno všem, Dříve než tato seznamka bude smazána, zkusím své štěstí ještě podruhé. Před několika dny jsem zde svůj inzerát umístila už jednou, ale poněkud neumím přijít na to - jak odpovědět na reakce které mi přišly na email. Položka - zprávy tady vůbec nelze najít a na emaily které jsem odpověděla zpět, mi přišlo pár reakci typu - děje se něco? Nemáš zájem si psát? Atd... Takže se Vám pánové tímto omlouvám, já reaguji ale emaily neboli mé odpovědi Vám prostě asi nechodí.... Tak kdyby mi chtěl třeba někdo poradit jak to funguje budu jen rádaO:-) Něco o mě.... Jsem máma dvou dospívajících dcer. Obě mají stejného otce - se kterým jsem žila 13 let. Posléze jsem měla další vztah 2,5 roku. Teď jsem už delší dobu sama. Chybí mi vypít si ráno kavu s mužem,rozloučit se s ním před odchodem do práce, společné procházky a další maličkosti - krásné - maličkosti které tvoří šťastný život. Mé děti mě neskutečně naplňují, ale čím jsou starší jsem častěji sama. A bývá mi smutno. .. Přiznám se že nejsem z těch řad jako někteří z Vás tady a nenaštevuji kostel pravidelně a ani nějaké ty sezení či (srazy) dá li se tomu tak říct. Jsem jen obyčejná žena z davu, která věří od mala na něco mezi nebem a zemí. Jsem někdo kdo se uz jako dítě modlil a děkoval za lásku z nebe. Jsem někdo kdo si prošel peklem a víru nikdy nestratil. Jsem někdo kdo ví že existuje více druhů lásky .... Vím že nemusím chodit do kostela každou neděli aby jsem byla ve spojení a cítila že někdo tam nahoře je. Mám to v sobě a tahle víra je mnohem silnější. Jediné co mi v životě chybí je přítel, kamarád a láska v jednom.... Vím že je na cestě ke mě, jen jsem mu touto cestou chtěla trošku pomoci-proto tento inzerát O:-) Krásný den všem....
  Martina (46)   Vážné seznámení (církev: Církev v Praze (Obnova ), vloženo: 17.05.2018, shlédnuto: 168x)   
Ahoj,rada bych touhle cestou poznala budoucí protějšek, znovuzrozeneho věřícího muže, ktery to myslí s Pánem Ježíšem upřímě a vážně. Ale take semnou. Ať se děje Boží vůle . Poznamka :Jsem alergicka na zvířecí srst jakou koliv a peří.Proto prosím muže kteří budou mít zajem se semnou seznamit aby psali ty co nechovají žádná zvířata .
  Karel (54)   Vážné seznámení (vloženo: 17.05.2018, shlédnuto: 73x)   
Ahoj, rád bych sel seznámit se ženou ve věku 42 - 50 let, která je milá, hodná, obyčejná a veselá. Mám rád zvířátka a výlety do přírody. Rád se starám o dům a zahradu. Hledám podobnou hodnou duši pro život.
  Mirka (46)   Vážné seznámení (církev: Křesťanský sbor, vloženo: 13.05.2018, shlédnuto: 199x)   
Hledám zaťím jen kamaráda který ocení moje schopnosti pro život a sám pozná moje schopnosti které mám.
  Zbyněk (46)   Vážné seznámení (církev: Katolická, vloženo: 07.05.2018, shlédnuto: 78x)   
Měsíc květen Lásky Čas.Obyčejný,svobodný věřící katolik nekuřák abstinnet 45 let vysoký 185cm hledá obyčejnou,svobodnou, věřící katoličku přiměřeného věku nekuřačku která by kráčela semnou po mém boku po celý život.Samota je zlá ve dvou se to lépe žije.Okr a okolí Přerov Hranice na Moravě vsetín Rožnov Kroměříž a Uherské Hradiště.Olomouc.Těším se na Vaše odpovědi.
  Lenka (41)   Vážné seznámení (církev: JB Nýrsko, vloženo: 07.05.2018, shlédnuto: 192x)   
ahojky muži, jsem maminka dvou starších dcer/18 a 14/rozvedená křestaka hledající kamaráda, partnera pro život ve dvou.Tvé děti vítány at rozhodne Bůh.
  Davidt (38)   Vážné seznámení (vloženo: 02.05.2018, shlédnuto: 74x)   
Hledám negativy dnešní doby nepoznamenanou a vůbec ne příliš dobovou nekuřačku bez (tetování, piercingu,) přílišné lásky k alkoholu a bez psa či jakýchkoliv jiných závazků. Sympatickou a inteligentní sporťandu, s níž bychom se přitahovali nejen z hlediska tělesného, ale hlavně vlastnostmi a zájmy. Děvče, které bude vášnivé, ale nepodlehlo v obavě z nemodernosti, posměchu, zmeškání apod. prvnímu svůdci, ale čeká s prvním milováním až na toho pravého, který si bude zasluhovat jeho nevinnost. Dívku, pro níž promiskuita je cizí slovo a chtěla by jednoho partnera na celý život. Osobu již dozrálou, v níž ale zůstalo i kus správné rošťandy. Mladou ženu, která nehledá peníze a majetek, ale lásku a porozumění, kterou nežene dopředu touha dohnat něco, co je nedohnatelné, ale jež je skromná, dokáže se radovat z maličkostí, být člověku oporou a partnerem do nepohody. Statnou parťačku do drsné horské přírody a zdatnou partnerku na nablýskaný taneční parket, která nebude fiflena, ale přesto bude symbolem čistoty. Protějšek, kdy jeden druhému budeme zrcadlem a cenným doplňkem. Kamarádku, která se mi stane manželkou, a manželku, která mi zůstane kamarádkou. Já, věřící, ale nikoliv žádný fanatik. Bohužel mě zaujme málokterý typ ženy, ale třeba zde budu mít štěstí… :-) Děkuji předem i za případný tip.
  Bára (37)   Vážné seznámení (církev: apoštolská, vloženo: 02.05.2018, shlédnuto: 254x)   
Najdu zde prima protějšek? :-)
  Igor (46)   Vážné seznámení (církev: adventistů - ale věřím v jednu církev a to Boží, vloženo: 02.05.2018, shlédnuto: 137x)   
Hledám partnerku pro život ale i kamarádku, která má Pána Boha na prvním místě. Celý můj život mi Bůh změnil a mění. Uvěřil jsem před pěti lety. Nevím jestli je to správná cesta skrze seznamku. Když to nezkusím nedozvím se :)
  Tomáš (23)   Vážné seznámení (církev: římskokatolická, vloženo: 01.05.2018, shlédnuto: 63x)   
Hledám mladou a hodnou slečnu ve věku 22 - 24 let, která by se mnou vydržela celý život.
  cestmir (62)   Vážné seznámení (církev: rimskokatolicka, vloženo: 29.04.2018, shlédnuto: 91x)   
Dobry den,rad se seznamim s milou empatickou zenou s aktivnim pristupem k zivotu.
  Lukáš (26)   Vážné seznámení (vloženo: 28.04.2018, shlédnuto: 91x)   
Hledám dívku na vážný vztah
  Tereza (37)   Vážné seznámení (církev: KS, vloženo: 24.04.2018, shlédnuto: 276x)   
Hledám fajn pána, kterému by nevadily dvě super děti. Mám ráda filmy, hudbu, procházky v přírodě, ale i pivko a fotbal :-)
  Jarka (38)   Vážné seznámení (církev: Katolická , vloženo: 20.04.2018, shlédnuto: 178x)   
Hledám lásku na celý život , muže katolické víry ve věku 37-48let . Jsem od narození invalidní, mám rozštěp páteře. Chodím jen krátké vzdálenosti, po rovném terénu na větší vzdálenost potřebuji vozíček . Svobodná, bezdětná 37.let v plném invalidním důchodu . Chceš vědět víc , tak mi napiš.
  Marie (58)   Vážné seznámení (vloženo: 18.04.2018, shlédnuto: 200x)   
Hledám laskavého, velkorysého, vřele lidského, přímého, přímého a čestného - znovuzrozeného křesťana, který umí mít starost, péči i soucit s druhými, ve věku od 57 - 65 let. Doufám, že mohu nabídnout totéž. Jsem štíhlá blondýnka, 170/58. Mladistvého vzhledu, SŠ.
  Jenda (58)   Vážné seznámení (vloženo: 16.04.2018, shlédnuto: 156x)   
hledám přítelkyni pro vážné seznámení
  Michal (58)   Vážné seznámení (církev: jsem znovuzrozený křesťan, vloženo: 11.04.2018, shlédnuto: 196x)   
Hledám znovuzrozenou duši s velkým otevřeným srdcem a veselou a laskavou povahou.  Moře 2018 (40)   Vážné seznámení (církev: protestanská, vloženo: 16.06.2018, shlédnuto: 2x)
Ahoj! Tento inzerát je určen pro znovuzrozené křesťany,kteří by rádi léto strávili společně u moře. Na termínu a místu se domluvíme! Takže kdo má zájem,ozvěte se :-)
  Soňa (32)   Přátelství (církev: Křesťanka, vloženo: 13.06.2018, shlédnuto: 9x)
Hledám nějakého sympatického,milého a hlavně hodného kamaráda a časem něco víc.Který je nohama na zemi,ale snaží se být slušný,věřit v pravou lásku mezi mužem a ženou a nezradit ji..
  Moře 2018 (40)   Vážné seznámení (církev: protestanská, vloženo: 12.06.2018, shlédnuto: 6x)
Ahoj ! Hledám znovuzrozené lidičky ,kteří by chtěli společně vyjet někam k moři. Odepíši všem a na termínu i místu se společně domluvíme! Jestli nemáte s kým trávit dovolenou , napište!!!
  Marcella (56)   Vážné seznámení (církev: římskokatolická, vloženo: 10.06.2018, shlédnuto: 15x)
Hledám přítele kamaráda snad nikdy není pozdě pokusit se o štěstí.Pokud máš čas a odvahu tak to skus.
  Týdenní pobyt v Beskydech pro nezadané katolíky nad 30let. (61)   Přátelství (církev: pouze katolická, vloženo: 04.06.2018, shlédnuto: 15x)
NEZADANÍ KATOLÍCI nad 30let až 55let+ z celé ČR a SR mají možnost navázat nová přátelství od 28.7. do 4.8. na týdenním pobytu v Beskydech. Informace na www.klub-brno.wz.cz v kolonce připravujeme.
  Jarka (38)   Vážné seznámení (církev: Katolická, vloženo: 03.06.2018, shlédnuto: 22x)
Hledám lásku na celý život, muže katolické víry ve věku 37-48 let. Jsem od narození invalidní, mám rozštěp páteře.Chodím jen krátké vzdálenosti po rovném terénu na větší vzdálenost potřebuji vozíček.Svobodná , bezdětná 37let v ID. Chceš vědět víc tak napiš.
  katka (41)   Vážné seznámení (církev: rimokatolicka, vloženo: 02.06.2018, shlédnuto: 48x)
ahoj hladam spriaznenu dusu co mi bude oporou alaskou
  Marie (38)   Vážné seznámení (církev: protestant, vloženo: 01.06.2018, shlédnuto: 103x)
Ráda bych poznala toho pravého, který hledá tu pravou. :-)
  Lukáš 10,30-37 (50)   Vážné seznámení (církev: věřící, vloženo: 27.05.2018, shlédnuto: 26x)
Hledám spřízněnou duši na kamarádský či vážný vztah a zároveň i křesťanské společenství - církev, která mě přijme. Z Moravskoslezského, Olomouckého kraje či Jihomoravského kraje..
  Míša (42)   Vážné seznámení (církev: CBH, vloženo: 23.05.2018, shlédnuto: 81x)
Ahoj jsme dvě nezadané sestry hledající dva bratry kteří mají kladný vztah k bohu a hledají upřímné souznění dvou duší a lásku a porozumnění.
  Lenka (40)   Vážné seznámení (vloženo: 15.05.2018, shlédnuto: 97x)
Dlouho jsem váhala ale zkusit se má vše. Hledám protějšek který ví co v životě chce ,je klidné vyrovnané povahy a má srovnáné priority,nekuřák ..tolerance,upřímnost a otevřenost umět řešit problémy v klidu
  Honza (46)   Vážné seznámení (církev: katolicka, vloženo: 14.05.2018, shlédnuto: 56x)
Hledám ženu ve věku od 40 - 54 let k vážnému seznámeni. Jestli si z Hradeckého kraje , tak napiš, rád se s tebou seznámim. Honza Rychnov nad. Kněžnou. Dítě není překážkou.
  Mirek (19)   Vážné seznámení (vloženo: 07.05.2018, shlédnuto: 49x)
Hledam holku na vazny vztach.najdu te?jen vazne!
  Vladislav (40)   Vážné seznámení (církev: CB , vloženo: 06.05.2018, shlédnuto: 65x)
Ahoj, hledám ženu která miluje Pána a nechce být taky sama.
  Petr (54)   Vážné seznámení (církev: katolická, vloženo: 06.05.2018, shlédnuto: 50x)
Dobrý den, je mně 54 roků, SŠ, 185, jsem pohledný, tolerantní a upřímný katolík, hledám vážnou známost, církevní sňatek možný, odpovím všem, nejlépe Blansko, Brno a okolí, budu se moc těšit na odpověď, hezký den. Petr
  Petr (44)   Vážné seznámení (církev: Českobratrská evangelická, vloženo: 16.04.2018, shlédnuto: 76x)
Hledám věřící ženu,která chce založit rodinu a mít dítě.Rád bych stihl mít vlastní dítě.Jsem nekuřák,ale nevadilo by mi,kdyby partnerka nebyla.Bydlím na vesnici v rodinném baráku.Jsem svobodný a bezdětný.Rád se procházím s mým psem po lese.Prosím pište jen ti co to mysli vážně.Sklamání jsem zažil už dost.
  Světlana (52)   Vážné seznámení (vloženo: 16.04.2018, shlédnuto: 126x)
Hledám věřícího muže s optimismem, s kladným vztahem k Bohu, k přírodě a jiným zálibám a se smyslem pro humor. Najdeme se ?
  David (27)   Vážné seznámení (církev: Římskokatolické , vloženo: 02.04.2018, shlédnuto: 97x)
Mám rád hory, cestování, fotografování, kolo atd... Najdu tady holku, která to vidí stejně jako já. Jsem David, mám 26 let.
  Laleli (29)   Vážné seznámení (vloženo: 26.03.2018, shlédnuto: 230x)
Věřící žena s dítětem by ráda poznala věřícího muže.
  Bob (44)   Vážné seznámení (vloženo: 25.03.2018, shlédnuto: 126x)
Hledam citove zalozenou zenu klidne povahy na vazne seznameni,spise nekuracku ze VS a okoli. Davam spise prednost lasce,citu a zajmu pred bohatstvim a majetkem. Hledam nekoho s kym se budu moci podelit nejen o usmev,ale i o slzy... Vice v meilu a osobne.
  Jiri (68)   Vážné seznámení (církev: rimskokatolik, vloženo: 25.03.2018, shlédnuto: 110x)
Rad se seznamim s verici zenou,stihle ,mensi postavy,bydlim na mensim meste,se zahradou,mob.723434719 ,nekurak,
  Jaňu (27)   Přátelství (církev: Církev Bratrská, vloženo: 23.03.2018, shlédnuto: 198x)
Ahoj, ráda o sobě říkám, že jsem introvertní extrovert. Hledám nějakého párťáka, který by se mnou rád vedl diskuse o možném i nemožném, rád chodil do přírody, cestoval a měl rád Boha a chtěl následovat jeho vůli a cestu životem. Já mám ráda přírodu, procházky, plavání, cyklistiku, hudbu a Boha. Ráda se seznámím s někým kdo je na tom podobně, kdo chce přátelství a později třeba i víc než to. Bůh vám žehnej :-)
  Majkl (26)   Vážné seznámení (církev: Pentecostal, vloženo: 19.03.2018, shlédnuto: 132x)
Drahá Slečno :) Jsem znovuzrozený sympatický kluk žijící v Pravdě a bydlící v Praze. :) Následuji Boží plán a hledám ženu která je připravená žít život pro Boha ve Zdraví, Prosperitě a Čestnosti. Chci založit rodinu a Vést děti ke svému stvořiteli:) Hledám lásku a věrnost. :) Čeká nás spousta dobrodružství :) „Proto muž opouští otce i matku – aby přilnul ke své manželce, aby se ti dva stali jedním tělem.“ Efeským 5:31 God Bless You
  Dan (46)   Vážné seznámení (vloženo: 16.03.2018, shlédnuto: 111x)
Svobodný, 45/180, by rád poznal dívku, ženu z Pardubic a okolí, která také hledá spřízněnou duši a již nechce být sama. Dan
  Jana (28)   Vážné seznámení (církev: českobratrská církev evangelická, vloženo: 13.03.2018, shlédnuto: 291x)
Hledám muže pro vážný vztah
  Jarka (38)   Vážné seznámení (církev: Katolická, vloženo: 04.02.2018, shlédnuto: 208x)
Hledám lásku na celý život. Jsem od narození invalidní, mám rozštěp páteře. Chodím jen krátké vzdálenosti, po rovném terénu, na větší vzdálenost potřebují vozíček. Jsem v plném invalidním důchodu.Svobodná ,bezdětná 37.let. Chceš vědět víc,tak napiš.
  Pavca (42)   Vážné seznámení (církev: Svědkové Jehovovi, vloženo: 04.02.2018, shlédnuto: 213x)
Hledám pokřtěného ctitele Jehovy pro společnou cestu životem, toho kdo miluje Bibli, náš společný cíl - věčný život, Boží Království a služba Bohu. Měl by být nejlépe z Moravskoslezského kraje, věk 41-46 let.
  Alex (68)   Přátelství (církev: katolická, vloženo: 02.02.2018, shlédnuto: 185x)
Hledám hluboce věřící pokornou ženu 18-55 z Brna, kajícnici, nekuřačku, která chce naplnit svůj život pravidelnou obětavou službou Bohu a staršímu katolickému knězi v Brně. Pravidelné docházení Odměnou čisté přátelství a všechny duchovní služby 731 092 490
  jan maronczak (35)   Vážné seznámení (církev: bratrska, vloženo: 23.01.2018, shlédnuto: 204x)
hledam zenu na spolecny zivot
  Honza (30)   Přátelství (církev: katolická, vloženo: 18.01.2018, shlédnuto: 207x)
Ahoj, hledám holku v letech 18-33 let ideálně z Brna, budu rád když napíšeš a napíšeme si více. Ahoj.
  Eva (55)   Vážné seznámení (církev: Křesťanské společenství, vloženo: 09.01.2018, shlédnuto: 336x)
Ráda bych se seznámila se znovuzrozeným křesťanem, který žije s Ježíšem. A to je asi to hlavní a nejdůležitější.
  David (21)   Vážné seznámení (církev: Evangelická, vloženo: 07.01.2018, shlédnuto: 234x)
Ahoj, hledám věřící, hodnou a hezkou slečnu která by měla zájem o vážný vtah a posléze o rodinu. Mám (zatím) maturitu a plánuju VŠ obor pedagogika. Věnuji se šachům, rád vařím a nepohrdnu sledováním seriálů. Jsem občas cholerický, ale umím rychle vychladnout. Těším se na Tebe ;)
  Věra (73)   Vážné seznámení (církev: křesťanská, vloženo: 26.12.2017, shlédnuto: 276x)
Ahoj, nechť jsem odpovědí na touhu Tvého srdce a modlitby.
  Lenka Krejča (29)   Vážné seznámení (církev: římskokatolická církev, vloženo: 17.12.2017, shlédnuto: 366x)
Ahojda, Jsem pohodová, přirozená a zcestovatělá mladá žena a hledám kamarádi na společné putování po krajích blízkých i vzdálených nejlépe ve věku od 18 do 30 let, rozumné, spolehlivé, upřímné, inteligentní a odvážné, pokud možno z kraje Kutnohorského, Kolínského a Čáslavského. Zpřízěná duše není nikdy k zahození a já ráda uvítám příležitost poznat nové lidičky.
  Ivana (54)   Vážné seznámení (církev: církev, vloženo: 16.12.2017, shlédnuto: 329x)
jen tak zkouším štěstí,muže,který se umí chovat k ženě.....mám hendikepy....jen zatím kamaráda,který poradí...posoudí,pomuiže a dokáže žít jako člověk........děkuji za pochopení....opora na prvním místě nyní pochopení.....auto prosím podmínkou............mail.krosana@seznam.cz
  Markéta (24)   Přátelství (církev: Církev Bratrská , vloženo: 03.12.2017, shlédnuto: 509x)
Ahoj, hledám kluka na přátelství. Nehledám lásku, ale nebráním se jí. Bojím se zlomeného srdce, ale i samoty. Hledám někoho na sdílení společných zážitků, radostí, ale i problémů. Mám ráda zvířata, mám ráda květiny, mám ráda krásu života, ale drtí mě jeho starosti a problémy. Hledám někoho s kým bych je mohla sdílet a kdo by mi je pomohl nést, ale i někoho pro koho bych já mohla udělat to samé.
  Eliza (63)   Vážné seznámení (církev: rímskokatolícka, vloženo: 26.11.2017, shlédnuto: 355x)
Hľadám bezdetného, kultivovaného, vzdelaného veriaceho pána s vysporiadanou minulosťou na všestranný rozhovor a po vzájomnom spoznaní možno aj viac. Som slobodná 62/160, štíhla,bezdetná VŠ. Stále si ctím skutočné hodnoty, a to sa dnes akosi nenosí.
  Martina (48)   Vážné seznámení (církev: Adventistka, vloženo: 24.11.2017, shlédnuto: 380x)
Hledám vážnou známost které nebude vadit že jsem invalidní žena a v péči mám dceru která je postižená.Hledáme kamaráda do nepohody ;člověka s dobrým a úpřímným srdcem který by to s námi myslel skutečně vážně a byl by nám velkou oporou a povzbuzením.Nehledáme člověka který by nám ubližoval a nemyslel to s námi dobře ale člověka který by byl pro nás vším.
  Míla Valová (73)   Přátelství (církev: katolická, vloženo: 20.11.2017, shlédnuto: 302x)
Najde se spolehlivý přítel, kamarád.
  Jana (56)   Vážné seznámení (církev: protestant, vloženo: 18.11.2017, shlédnuto: 396x)
Jsem obyčejná žena, která hledá trvalou lásku, porozumění a toleranci. Chci se na někoho stále těšit, být si vzájemnou oporou ....
  Jirka (40)   Vážné seznámení (církev: Evangelicka, vloženo: 08.11.2017, shlédnuto: 340x)
Ahoj. Jsem poprve na krestanske seznamce, tak jsem zvedavy. Jmenuji se Jirka, bydlim v Sumperku a zivy krestan jsem od r.2000. Pokud by tady byla nejaka krestanka, ktera ma rada i sport, hudbu, dobry film, budu rad.
  Franta (69)   Vážné seznámení (církev: Protestantsá, vloženo: 28.10.2017, shlédnuto: 336x)
Rád se seznámím se znovuzrozenou ženou ve věku 60 až 65 let z okolí Ostravy,ale i Kopřivnice
  Dominik Marek (23)   Vážné seznámení (vloženo: 22.10.2017, shlédnuto: 378x)
Hledám mladou a hodnou slečnu, lterá by se mnou vydržela celý život.
  Pavel (45)   Přátelství (vloženo: 19.10.2017, shlédnuto: 433x)
Mám zájem o spřízněnou duši.
  matěj (24)   Vážné seznámení (církev: katolik, vloženo: 25.09.2017, shlédnuto: 429x)
ahoj hledam hodnou holku pro život ktera má např. smysl pro humor, budu rád když napišež
  martin (27)   Vážné seznámení (vloženo: 23.09.2017, shlédnuto: 425x)
Ahoj jmenuji se martin je mi 26 let jsem svobodny. Jsem věřící a hledám dívku která je také věřící aby jsme si rozuměli více o mě bych ti řekl když mě odepíšeš mé telefonní číslo je 604980866 ahoj martin
  František (68)   Vážné seznámení (církev: Krestanska, vloženo: 22.09.2017, shlédnuto: 472x)
Ahoj, hledám znovuzrozenou ženu na vztah, který bude trvat až do příchodu Pana Ježíše. Jsem věřící křestan, nekuřák a bez závazků. Moje zájmy jsou cyklistika, knihy, příroda a umění.
  Jinka (47)   Vážné seznámení (vloženo: 20.09.2017, shlédnuto: 522x)
Dobrý den, ráda bych se seznámila s věřícím mužem, spíše klidné povahy, ideálně turistou. Věřím v Boha, ale nechodím do žádné církve. 45 let/175cm/75kg/VŠ, Jsem od Olomouce. Těším se na odpověď.
  Michael (23)   Vážné seznámení (církev: Adventista sedmeho dne, vloženo: 17.09.2017, shlédnuto: 366x)
Ahoj, hledam holku do zivota, co to nevzda pro nic za nic..
  Inari (44)   Vážné seznámení (vloženo: 14.09.2017, shlédnuto: 446x)
Ahoj, jsem rozvedený, přesto bych chtěl ještě někdy v budoucnu zažít lásku a poznat tu pravou věřící ženu pro niž láska a víra není jen slovem, která se bude hodit ke mně a já k ní. Kdo nechce tančit se mnou v dešti, nemůže se mnou být v bouři. Když se ozveš, napíšeme si víc a vyměníme si foto.