Křesťanská seznamka

Kontaktní informace


Diviš Libor
URL: www.musculus.cz
E-mail: infomusculus.cz
Skype: libordivis

Moje další projekty:
www.obohu.cz - server O Bohu (biblické rozbory, úvahy, programy, ....)
www.obohu.cz/bible - Studijní on-line bible (SOB) - internetový biblický program pro každého
www.obohu.cz/sob - diskusní fórum k Studijní on-line bibli ve 3 jazycích (CZ, DE, EN)
www.musculus.cz/kulturistika - server zaměřený zejména na bezsteroidovou kulturistiku
www.musculus.cz/ppp - server věnovaný poruchám příjmu potravy (PPP)

Příprava fotografií


   Kdo trošku dělá s počítačem, asi nebude mít problém s úpravou obrázků. Pro změnu velikosti fotografií, jasu, kontrastu, saturace, vyvážení, ořez apod. existuje velké množství grafických programů, jak sharewarových (např. Adobe Photoshop, Macromedia Fireworks apod.), tak freewarových (Gimp, XnView, FastStone Image Viewer apod.).

   Jako jednoduché a velice pohodlné řešení pro operační systém Windows bych Vám doporučoval bezplatný prohlížeč XnView, který si můžete stáhnout na adrese www.xnview.com. Tento program podporuje více než 400 formátů, dávkové konverze, a má všechny funkce, které může průměrný uživatel potřebovat. Je lokalizován i do českého jazyka, takže jeho obsluha pro Vás jistě bude maličkostí. Pro Vás bude asi nejdůležitější funkcí možnost ořezů (Prostě myší vytvoříte požadovaný výřez ve tvaru obdélníku, a kliknete na ikonku nůžek) a změny velikosti (stačí použít klávesovou zkratku SHIFT + S). U fotografií můžete nastavovat nejrůznější parametry, u ukládaného obrázku máte možnost v možnostech nastavit požadovanou kompresi obrázku typu JPG. Doporučuji Vám nepoužívat kvalitu 100% (kvůli velikosti výsledného souboru, a tedy i rychlosti načítání obrázku), ale snížit ji např. na 85-95%.

   Pokud z jakéhokoli důvodu nechcete nebo nemůžete instalovat nějaký grafický program, dostatečné funkce najdete i u on-line editorů. Současné on-line grafické editory umožňují nejen změnu velikosti či ořez obrázku, ale i pokročilé funkce známé z komerčních editorů - nastavení kompozice (expozice, jas, kontrast, křivky, úrovně, odstín, sytost, ...), použití filtrů a efektů a dokonce i práci ve vrstvách. Pro zájemce o toto řešení doporučuji např. server BeFunky (www.befunky.com), kde najdete nejen Photo Editor (nástroj vhodný pro úpravu fotografií), ale i nástroje na tvorbu koláží a návrhář např. pro tvorbu pozvánek a oznámení. Dalším skvělým on-line pokročilým grafickým editorem, který rovněž nabízí rozhraní i v češtině, je Sumo Paint.

Informace o seznamce


   Na následujících řádcích bych rád zmínil nějaké informace týkající se této bezplatné křesťanské seznamky, popsal stručně postup obsluhy seznamky (vkládání, prohlížení, editaci i mazání inzerátů) apod. Rovněž se chci zmínit o ochraně uživatelů apod.

   O seznamce

   Tuto křesťanskou seznamku jsem naprogramoval a spustil v roce 2005, a do dnešního dne jí prošlo přes 3 000 inzerátů. Od uživatelů jsem se za dobu její existence dozvěděl cca o dvou desítkách vztahů, které díky této seznamce skončily svatbou. Jak můžete pochopit již z 3D ikonky seznamky, tato křesťanská seznamka má sloužit jako pomoc k nalezení přátelství či vážného vztahu mezi věřícími osobami opačného pohlaví. Vzhledem k tomu, že Římskokatolická církev má vlastní seznamku, je tato seznamka určena spíše pro ten zbytek křesťanských denominací - chcete-li, především pro protestanty. Katolíkům samozřejmě není "vstup zakázán", jde jen o to, že vážný vztah mezi katolíkem a protestantem není příliš pravděpodobný...   Vkládání nových inzerátů

   Před tím, než začnete vkládat nový inzerát, doporučuji Vám připravit si fotografii ve formátu jpg. Návrhy, jakým způsobem můžete upravit Vaše fotografie, najdete v záložce menu "Příprava fotografií". V případě, že Vám to bude připadat příliš složité, můžete mi svou fotografii poslat na mou e-mailovou adresu, já ji co nejdříve vhodně upravím (oříznu, upravím její velikost, případně provedu korekce jasu, barevného vyvážení, kontrastu, saturace apod.) a pošlu Vám ji nazpět, abyste ji mohli připojit ke svému inzerátu a vložit ji tak do seznamky.

   Vložení inzerátu včetně fotografie Vám doporučuji z několika důvodů. Jednak si můžete být jisti, že Váš inzerát pak bude mnohem čtenější, jednak umožníte potencionálním protějškům alespoň maličko Vás poznat a také Váš inzerát bude s fotografií zvýhodněn. Nejprve jsou totiž zobrazeny inzeráty s fotografií, a teprve potom inzeráty bez fotografie.

   V sekci menu "Ovládání seznamky" klikněte na možnost "Vložit nový inzerát", vyplňte jednoduchý formulář, a klikněte na tlačítko "Odeslat inzerát". O ostatní by se již měl postarat program. Po úspěšném vložení inzerátu do seznamky Vám bude nabídnuta možnost přidat k inzerátu i fotografii. Kromě toho máte možnost vložit fotografii k inzerátu kdykoli později (položka menu "Upravit inzerát").

   Občas někdo vloží místo své fotografie nějakou fotomontáž, skicu, vektorovou kresbu a podobně. Ať již je důvod jakýkoli, nedělejte to! Nebudete požívat výhod inzerátů s fotografiemi (přednostní zobrazení, výrazně větší návštěvnost i pravděpodobnost seznámení), když tam žádná fotografie vlastně není. Pokud to zjistím (nebo na to budu upozorněn), odstraním bez dalšího varování celý inzerát.

   Byl jsem upozorněn na to, že někteří lidé si inzerát vkládají několikrát. Je mi jedno, pokud svůj stávající inzerát smažete a vložíte nový (např. kvůli aktuálnosti a pozici ve výpisu). Pokud Váš inzerát najdu na seznamce více než dvakrát (a to pouze v případě, že máte zájem o přátelství i vážné seznámení), zablokuji Vám možnost vkládat inzeráty, případně i možnost na ně odpovídat! (jeden "maniak" měl svůj inzerát na seznamce cca. 15 krát). Do seznamky můžete vložit i např. pozvánku na seznamovací pobyt, ale do 14 dnů po skončení akce inzeráty ze seznamky odstraňte. Pokud ne, příště vám již vložení inzerátu nedovolím.   Prohlížení inzerátů

   Seznamka umožňuje rozšířené vyhledávání, podle typu inzerátu, věku inzerenta a kraje. Takže prostě klikněte na "Zobrazení inzerátů", a zobrazí se Vám výpis všech inzerátů. V horní části stránky najdete výběrový formulář pro výběr typu inzerátu. Zvolte požadovaný typ inzerátu, a klikněte na tlačítko "Zobrazit". Výpisy obsahují jméno, přibližný věk, typ inzerátu, církevní příslušnost (pokud je vyplněna), datum vložení, počet shlédnutí inzerátu a jeho text. Kromě toho u inzerátů s fotografií vidíte ikonku fotoaparátu, případně náhled fotografie. Kliknutím na jméno nebo náhled fotografie inzerujícího se Vám zobrazí podrobný výpis inzerátu s formulářem pro odpověď, a v případě připojené fotografie i fotografie samotná! Kliknutím na ikonku fotoaparátu se Vám zobrazí fotografie stylem Lightboxu (potemní obrazovka a fotografie se zobrazí uprostřed).   Editace a mazání inzerátů

   Seznamka umožňuje nejen vkládání, ale i následnou editaci a mazání vložených inzerátů - jednoduše, po zadání e-mailové adresy a hesla, které jste uvedli při vložení inzerátu. Pokud heslo zapomenete, můžete si jej jednoduše nechat poslat na Vaši e-mailovou adresu. Možnost úpravy, smazání inzerátu i zaslání zapomenutého hesla najdete v menu "Ovládání seznamky".   Ochrana uživatelů

   Tato seznamka standardně funguje bez mého zasahování. Pokud je nějaký inzerent nepříjemným způsobem opakovaně obtěžován, může mi dát vědět, a pokud to bude možné, zabráním pokračování útoků. Inzeráty porušující základní pravidla slušnosti a inzeráty bez platné e-mailové adresy budou bez varování odstraněny!!! Kvůli rozesílačům hromadných odpovědí (především spamovým robotům) jsem naprogramoval ochranu. Počet odpovědí na inzeráty z jedné IP adresy jsem omezil na 3 za den, resp. v řadě! Pokud je někomu celkem jedno, s kým se seznámí, pak nepotřebuje ani služby této seznamky. Nejvýkonnější spamoví roboti dokážou zneužívat vícero serverů (a obejít tak kontrolu IP adresy). Jakmile se o tom dozvím, zablokuji útočníka jiným způsobem.

   Inzerující se nemusí obávat zneužití jejich e-mailové adresy, protože ten, kdo na jejich inzerát prostřednictvím formuláře v seznamce reaguje, jejich internetovou adresu nezná, a nedozví se ji, pokud mu ji inzerující sám neposkytne (svou odpovědí).

Ochrana osobních údajů


   Od 25. května 2018 vstoupilo v platnost nové nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). V souvislosti se změnou legislativy bych Vás chtěl informovat, jaká Vaše osobní data mám k dispozici, jak jsou chráněna a využívána, a jaké máte s ohledem na Vaše osobní data možnosti.

   Křesťanská seznamka (www.musculus.cz/seznamka) je bezplatná internetová seznamka pro křesťany z libovolné denominace či bez církevní příslušnosti. Nicméně s ohledem na existenci samostatné seznamky pro římsko-katolickou církev ji berte spíše jako seznamku pro všechny ostatní...

   Původní verzi seznamky jsem naprogramoval a spustil v roce 2005, a seznamka je plně autonomní. To znamená, že jsem ji naprogramoval tak, aby moji pozornost ke svému provozu nepotřebovala. Jako její uživatelé máte možnost sami vložit nový inzerát, přidat k němu fotografii (případně ji kdykoli později odstranit), upravit inzerát, nechat si zaslat zapomenuté heslo nebo celý inzerát smazat.

   Data, která do seznamky zadáte, v ní pochopitelně musí být uložena. Je jen na Vás, kolik informací do svého profilu zadáte, některé (podle nové směrnice) citlivé údaje jsou však nutné pro provoz seznamky. Jedná se především o Vaši e-mailovou a IP adresu. Platná e-mailová adresa je nutná proto, aby Vám případní zájemci měli kam odpovědět a IP adresu kromě původní registrace uchovávám pouze dočasně - jako součást ochrany před spamovými roboty a hromadnými rozesílači odpovědí. Vaše e-mailová není v seznamce viditelná. Případní zájemci se ji mohou dozvědět pouze tak, že jim odpovíte na jejich vzkaz. Pokud s tím nesouhlasíte, svůj inzerát do seznamky nevkládejte, případně jej sami ze seznamky odstraňte!

   Ve chvíli, kdy ze seznamky inzerát odstraníte, zmizí z databáze veškeré Vámi zadaná data včetně případné fotografie - bez jejich záložního uložení a také bez možnosti je obnovit. Vaše data neslouží k rozesílání žádných reklamních e-mailů, ani nejsou předávána žádné třetí straně. Jsou určena výhradně pro provoz seznamky.

      Libor Diviš (autor seznamky)

Seznamka umožňuje:
Prohlížet inzeráty a odpovídat na ně
Vložit nový inzerát
Upravit inzerát
Zaslat zapomenuté heslo
Smazat inzerát
Napsat vzkaz do knihy hostů

Proč další seznamka?


   Dobrá otázka. Možná vás napadlo: "Vždyť přece existuje např. internetová seznamka http://seznamka.katolik.cz". To máte sice pravdu, ale přece jen se jedná primárně o seznamku Římskokatolické církve. Takže tuto seznamku berte prosím spíše jako seznamku pro celý zbytek křesťanských denominací. Je mi líto, ale myslím, že není možné, aby se dal nějaký "katolík" dohromady s nějakým protestantem (charismatikem, letničním a co já vím jaké označení si křesťané ještě vymysleli).


   Již několikrát jsem se dočetl o odhadu stavu znovuzrozených křesťanů v České republice, který mluvil o cca. 0,5%. Jeden znovuzrozený křesťan na 200 lidí, to je tak žalostná bilance, že se jen stěží vůbec mohou Ti vhodní setkat. Měl jsem vždy rád matematiku, a tak Vás zvu k malému výpočtu:


   Máme zde cca. 10 miliónů lidí. Když budeme počítat s průměrným věkem 70 let, s desetiletým věkovým rozpětím pro vhodný protějšek, dostaneme 7 kategorií, přičemž první 2 jsou nepodstatné (děti a mládež), a poslední 2 méně pravděpodobné (od 50 let výše). Potencionálních protějšků ve správném věkovém rozpětí tedy bude 1/14 populace (protože se Vám bude jednat pouze o opačné pohlaví - tedy alespoň doufám). To máme cca. 714 300 lidí. Budeme počítat dál. Řekněme, že se ženě "líbí" např. každý desátý muž (což jsem nejspíš ještě podhodnotil), a že stejná situace je u muže. Pak zde celkový počet musíme vydělit 100 (10*10). Takže to máme - 7143 potencionálních protějšků. Výborně, pomalu se blížíme k výsledku! Vzhledem k tomu, že opravdoví Ježíšovi učedníci (znovuzrození křesťané) jistě budou uvažovat pouze o znovuzrozeném protějšku, musíme z tohoto čísla vzít pouze odhadovaného 0,5 %. To máme necelých 36 křesťanských protějšků na celou republiku! A to jsme ani nepočítali s tím, že ten vhodný protějšek musí být "volný", což určitě není příliš pravděpodobné! Jak chcete toho pravého, nebo tu pravou v tom směšném počtu najít?


   Naštěstí Bůh, kterého znám, je Bohem zázraků, a taková "maličkost" pro Něj není problémem. A konec konců si může použít i tuto seznamku :-)


Výpis inzerátů bez výběru parametrů je omezen na 15 nejnovějších s fotografií + 30 bez fotografie


  Jaroslav (37)   Vážné seznámení (vloženo: 14.10.2018, shlédnuto: 18x)   
Hledam pokornou ženu,která by ráda založila kamarádství a později rodinu na křesťanských hodnotách.Také,aby měla citlivé a vnímavé srdce,které dokáže lásku přijímat ale i darovat.
  sheila (35)   Vážné seznámení (vloženo: 04.10.2018, shlédnuto: 154x)   
Jsem prostá žena upřímná a pečující, hledám vážný vztah, protože chci s rodinou vytvořit rodinu. Moje koníčky jsou plavání, poslouchání hudby, procházky po pláži, tanec, volejbal a sledování fotbalu i milování vaření, budu velmi rád, že se setkám s krásným mužem, který věří v pravou lásku
  NEZKUŠENOU, VÁŠNIVOU ŽENU odkudkoliv (39)   Vážné seznámení (vloženo: 26.09.2018, shlédnuto: 46x)   
Postrádáš také akutně hmatatelnou lásku: pohlazení, obejmutí, polibek nebo třeba ještě něco víc? Vzhledem k tomu, že se mi zde zatím nepodařilo a možná nepoštěstí najít tu vysněnou se vším všudy, trochu zúžím své požadavky a zkusím to z druhé strany. Ostatně mnozí tímto způsobem našli své štěstí, tak proč by to nemuselo vyjít mně?! Tedy: Hledám všeobecně zdravou, mladou ženu, která též ctí absolutní věrnost, promiskuita je pro ni nepředstavitelná, ještě rovněž nepoznala vrchol tělesného sblížení s protějškem a chtěla by začít ...
  Ivan (50)   Vážné seznámení (církev: Katolik, vloženo: 23.09.2018, shlédnuto: 37x)   
Jsem obcejny Ivan 50/175/80 prosim najde se zena ktere by nevadilo ze nejsem bohaty ze jsem od zlych lidi dost vytrpel,nestezuju jsi jen Te hledam,a to na cely zivot muze byt cela CR diky za odpoved
  Iva (50)   Vážné seznámení (církev: katolická, vloženo: 22.09.2018, shlédnuto: 201x)   
Po rozpadu 25 letého manželství hledám pro zbytek života lásku citově založeného, empatického muže se smyslem pro humor a vše krásné.Jsem 49, 177, štíhlá VŠ, prý pohledná, mnohem mladšího vzhledu i ducha, veselá,vitální a se srdcem na dlani.
  Daniel (30)   Vážné seznámení (vloženo: 16.09.2018, shlédnuto: 37x)   
Hledám sympatickou ženu z Prahy a okolí, nekuřačku, 22-32 let, na vážné seznámení. Jsem v invalidním důchodu, dobře zabezpečený do budoucna a někdy si i přivydělávám. Hledám k sobě vhodný protějšek, se kterým si budu rozumět a bude mít pochopení. Těším se na odpovědi.
  Davidt (39)   Vážné seznámení (vloženo: 13.09.2018, shlédnuto: 47x)   
Hledám negativy dnešní doby nepoznamenanou a vůbec ne příliš dobovou nekuřačku bez (tetování, piercingu,) přílišné lásky k alkoholu a bez psa či jakýchkoliv jiných závazků. Sympatickou a inteligentní sporťandu, s níž bychom se přitahovali nejen z hlediska tělesného, ale hlavně vlastnostmi a zájmy. Děvče, které bude vášnivé, ale nepodlehlo v obavě z nemodernosti, posměchu, zmeškání apod. prvnímu svůdci, ale čeká s prvním milováním až na toho pravého, který si bude zasluhovat jeho nevinnost. Dívku, pro níž promiskuita je cizí slovo a chtěla ...
  POZNEJTE SE NA POŽITKOVÉ TURISTICE V DOLOMITECH - 14. ročník (33)   Vážné seznámení (vloženo: 27.08.2018, shlédnuto: 37x)   
POZNEJTE SE NA POŽITKOVÉ TURISTICE V DOLOMITECH - 14. ročník. Zmeškali jste začátkem letních prázdnin 13. ročník? Nevadí! Pokud nám sdělíte svůj kontaktní e-mail, budeme Vás včas informovat o příštím pobytu. Možnost navázání nových kontaktů s fajn lidmi různých vyznání, ale hlavně 6 dnů bezva chození uprostřed překrásného světa těchto kouzelných hor v prima kolektivu a s kvalitním zázemím. Pozvánka platí pro celou republiku i případné hosty ze Slovenska. Pro více info pište na e-mail: alena-smejkalova@seznam.cz
  POZNEJTE SE NA POŽITKOVÉ TURISTICE V DOLOMITECH - 14. ročník (33)   Vážné seznámení (vloženo: 27.08.2018, shlédnuto: 33x)   
POZNEJTE SE NA POŽITKOVÉ TURISTICE V DOLOMITECH - 14. ročník. Zmeškali jste začátkem letních prázdnin 13. ročník? Nevadí! Pokud nám sdělíte svůj kontaktní e-mail, budeme Vás včas informovat o příštím pobytu. Možnost navázání nových kontaktů s fajn lidmi různých vyznání, ale hlavně 6 dnů bezva chození uprostřed překrásného světa těchto kouzelných hor v prima kolektivu a s kvalitním zázemím. Pozvánka platí pro celou republiku i případné hosty ze Slovenska. Pro více info pište na e-mail: alena-smejkalova@seznam.cz
  Honza Danihelka (44)   Vážné seznámení (vloženo: 25.08.2018, shlédnuto: 90x)   
Ahoj, jmenuji se Honza, je mi 44 let. Mám tmavé krátké vlasy a celkem vypracovanou postavu. Pohybuji se na invalidním vozíku, který mě nijak nebrání a nelimituje ve svobodném pohybu. Velice se zajímám o počítače a vše kolem nich. Dále závodím v Boccie, tento sport je podobný Petanque. Jsem nekuřák a alkoholu se napiji jen příležitostně. Jsem milovníkem dobrého jídla, především toho sladkého. Rád cestuji a volný čas trávím sledováním soutěží, krimi, seriálů a zábavných pořadů. Také mám vášen v poslouchání hudby. Jsem veselé povahy, radostný ...
  Miroslav Paťha (31)   Vážné seznámení (vloženo: 21.08.2018, shlédnuto: 91x)   
Hledám milou a slušnou dívku, která nemá ráda faleš, a ve skrytu duše touží po rovnocenném vztahu, ve kterém nechybí ohleduplnost, důvěra a vůle naslouchat hlasu i srdci druhého. Chtěl bych potkat člověka, který se mnou bude sdílet všední i nevšední okamžiky, prožívat radost, smát se..., ale neotočí se zády v nesnázích, a totéž bude očekávat i ode mě. Hledám obyčejnou dívku s dobrým srdcem, které bych mohl dát svou lásku...
  Harut (29)   Vážné seznámení (církev: Křesťanské společenství Praha, vloženo: 20.08.2018, shlédnuto: 105x)   
Ahoj :) hledám i touto cestou životní partnerku. Něco o mě: já 29 let, 168 cm, atletická postava, žiji s Bohem 10 let a chci s Ním žít zbytek svého života a jako Jeho Syn Mu sloužit. Rád bych ale prožil tento život pro Pána s Někým - s Někým, kdo to má podobně a miluje opravdově Ježíše. A tím se dostáváme (snad) k Tobě! :D Takže něco o Tobě: ty ideálně alespoň trochu menší, alespoň trochu mladší, alespoň trochu hezčí (to budeš určitě! ;)), spíše štíhlejší postavy, nemusíš mít titul z VŠ (já ho taky nemám a zatím ho neplánuji) ani vznostné ...
  Benjamín (32)   Vážné seznámení (církev: Křesťanská církev, vloženo: 20.08.2018, shlédnuto: 166x)   
Zdravím vás všechny na této seznamce :) Myslím si že nejsem jediný co zkouši tuto seznamku aby si zde našel drahou polovičku. :D , jsem věřicí muž co veří v živeho a mocného Boha který nás neskonale miluje a proto nám poslal jediného syna Pána Ježíše Krista který se za nás obětoval na Golgotě za naše hřichy aby jsme mi mohly tak mít věčný život v nebi. Rád bych si zde našel dívku či ženu ktera to má stejně jako já,kterà by mi něčím voněla a byla by mi sympatická jak duchovně tak i navenek ,jsem citlivý , pracujicí muž a je semnou legrace ...
  Petr Procházka (44)   Přátelství (církev: Římskokatolická, vloženo: 15.08.2018, shlédnuto: 110x)   
Ahoj! Chci se poznat s katoličkou za účelem kamarádství. Sdílení společných hodnot, koníčků.
  Tomáš (43)   Vážné seznámení (vloženo: 15.08.2018, shlédnuto: 94x)   
Ahoj, jakožto single hledám parťačku, ideálně mezi Opavou a Hlučínem. Jsem bez závazků, neopotřebovaný sporťák, sympaťák s vlastním názorem a postojem k životu. Mé působiště: Centrum Opavy - procházení, posezení; opavské lesy, louky - výlety; cyklostezka Zábřeh Kravaře - sport. Nehledám roli táty, k tomu odkazuji na jiné kandidáty. Jednoduše, chci, chceš jít ven, jdeme ven ... za kulturou, sportem, poznat se, zasmát se. Rybník je taky moře a východ, západ slunce nad štěrkovnou může být více, nežli dovolená u moře. PS: Spolehlivost, fér jednání.  Albina (58)   Vážné seznámení (vloženo: 14.10.2018, shlédnuto: 4x)
Ahoj jmenuji se zuzana
  Dan (46)   Vážné seznámení (vloženo: 29.09.2018, shlédnuto: 7x)
Ahoj, jmenuji se Dan, jsem svobodný, vyučený, 45/180. Rád bych poznal dívku, ženu z Pardubic či okolí, přibližně stejného věku, která již nechce být sama a hledá jako já spřízněnou duši.
  Petr (44)   Vážné seznámení (církev: česko bratrská evangelická, vloženo: 24.09.2018, shlédnuto: 24x)
Hledám hluboce věřící ženu k seznámení.Bydlím kousek od FM v malebné vesnici v rodiném domku.Jsem nekuřák,svobodný,bezdětný,pracující.Jsem muž 43 letý a mám kudrnaté vlasy barvy kaštanu.Rád bych založil rodinu a stihl mít alespoň jedno dítě.
  Jakub (37)   Vážné seznámení (vloženo: 24.09.2018, shlédnuto: 23x)
Ahoj, hledám touto cestou milou a pohodovou slečnu. Je tak krásné mít vedle koho v noci usínat a ráno se probouzet. Mít někoho, kdo se na Vás těší, až se budete vracet z práce. Mít někoho, kdo s Vámi chce založit rodinu. Mít někoho, kdo Vám bude oporou v těžkých chvílích. Je přeci tak krásné být milován a milovat. "Muž a žena dohromady vytvářejí teprve skutečného člověka." (Feuerbach)
  Ivan (50)   Vážné seznámení (církev: Katolik, vloženo: 22.09.2018, shlédnuto: 12x)
Ahoj tady Ivan 50/175/80 moc rad Te poznam a neni nutno jen jih cech jsem sice v inv duch al jsem v pohode,jen od zlych lidi jsem dost skusil hledam zenu na celicky zivot ne jen na pssnicka,ver vse je na dlouhe vypraveni,pokud jses prosim moc,napis dekuji Ivan
  canadan (75)   Vážné seznámení (církev: protestanska, vloženo: 20.09.2018, shlédnuto: 15x)
Hledam mladou protestanskou zenu, Majici Mayer-Rokytansky Syndrom za ucelem manzelstvi. Mam vsechno a ziji v Kanade trvale. Umis anglicky?
  Kate (26)   Vážné seznámení (vloženo: 02.09.2018, shlédnuto: 118x)
Hledám muže do 31 let z Prahy či okolí, který je čestný, upřímný, otevřený, rozummý, vyrovnaný, nekouří a ani (moc) nepije, rád na sobě pracuje, se kterým bychom se společně zasmáli a byli bychom si vzájemně partnery do života.
  Martin (34)   Vážné seznámení (vloženo: 01.09.2018, shlédnuto: 103x)
Hledám hodnou, menší a štíhlou dívku, která je opravdovou křesťankou. Která nelže a je stálá. Po špatných zkušenostech preferuji, aby v minulosti neměla žádný vážný vztah. Odpovím všem, odpověď může přejít v konverzaci a konverzace v něco více. Mám tmavé vlasy a oči, normální postava, jsem Bc.
  David (21)   Vážné seznámení (církev: CB, vloženo: 26.08.2018, shlédnuto: 40x)
Rád bych se seznámil s milou a věřící dívkou. O sobě mohu říct asi to, že je mi 21 let, bydlím v jedno menším městě ve Zlínském kraji, pracuju a zároveň dálkově studuju. Jsem trpělivý a empatický. Pokud máš zájem se poznat, určitě se ozvi :)
  Terzek (25)   Vážné seznámení (vloženo: 23.08.2018, shlédnuto: 98x)
Ahoj, je mi 25 let, mám mírnou formu Aspergerova syndromu a hledám milého, pohodového, chápavého kluka ve věku 22-32 let s podobnými koníčky a vzájemným pochopením. Z mých koníčků ( hraní na hudeb. nástroj, kreativní činnosti, focení, nějaký ten sport, výlet. aktivity atd.) Jaké jsou tvé zájmy? Ze začátku na dopisování a po sympatii po domluvě i setkání.
  Jiří (63)   Vážné seznámení (církev: katolická, vloženo: 17.08.2018, shlédnuto: 203x)
Praktikující katolík hledá vážné seznámení. Věk ani postava není rozhodující,vzájemné sympatie ano.
  Martina (48)   Vážné seznámení (vloženo: 17.08.2018, shlédnuto: 101x)
Už delší dobu hledám muže prozatím na dopisování o duchovních věcech; o Bohu a setkávání se s příjemným člověkem který mě pochopí; podá pomocnou ruku a už mě neopustí.Doposud jsem neměla štěstí na hodného člověka tak doufám že se to zlepší a Bůh nás svede dohromady.Nejlepší by bylo kdyby to byl člověk s úpřímným srdcem na dlani který si na nic nehraje.Zkus my napsat na můj email: hanickamartina @ email.cz a uvidíme.Třeba nás Bůh spojí dohromady a požehná.
  Margot (22)   Vážné seznámení (vloženo: 10.08.2018, shlédnuto: 81x)
Hledám věřícího muže z nekatolické církve v okolí Olomouce od 20-25 let :)
  Amalín (44)   Vážné seznámení (církev: Charismatická, vloženo: 04.08.2018, shlédnuto: 65x)
Ahoj, hledám ženu, pro niž víra a láska není jen slovem a je z nekatolické církve.
  Anna (61)   Přátelství (církev: CASD, vloženo: 26.07.2018, shlédnuto: 84x)
Ráda bych poznala věřícího muže, klidnější povahy, který také nechce žít sám. Nejraději z Olomouce a okolí nebo Zlínského kraje. Neumím vložit foto, tak se zkusím trochu popsat. Jsem 61/160/50, menší štíhlé postavy, tmavovláska, polodlouhé vlasy. Nosím brýle, mám oční vadu. Jsem abstinentka, nekuřačka. Mám dva dospělé syny, dvě vnoučata, velmi málo se s nimi vídám, chybí mi rodina. K mým zálibám patří vycházky i kratší výšlapy do přírody, četba, hlavně biblické literatury, také dobré jídlo. Protože neumím moc na počítači a dočetla ...
  Zuzanka (34)   Vážné seznámení (církev: bjb, vloženo: 24.07.2018, shlédnuto: 206x)
Ráda bych potkala muže, který miluje Boha, rád by založil rodinu, byl jí oporou, investoval do ní a chce sloužit Bohu. Já introvertka se smyslem pro humor, se zálibou v hudbě, ve vztazích, v přírodě, ve svém zaměstnání... Komunikace, empatie, důvěra, upřímnost, opora, ujasněné životní priority, Bůh= láska v celém životě.Toto zatím marně hledám, samozřejmě nabízím..
  jan maronczak (35)   Vážné seznámení (církev: bratrska, vloženo: 23.07.2018, shlédnuto: 124x)
rad bych se seznamil z druhou polovickou uz nechci byt sam
  Jana (39)   Vážné seznámení (církev: ČCE, vloženo: 22.07.2018, shlédnuto: 94x)
Ráda bych poznala věřícího muže, který už ví co v životě chce, má vyřešenou minulost, podobné zájmy a je z Prahy a okolí.Svou fotku ráda vyměním, napíšeš-li. Děkuji
  Alois Pašš (62)   Přátelství (církev: římskokatolická, vloženo: 14.07.2018, shlédnuto: 60x)
Hledám spřízněnou duši, která by formou schůzek ve volném čase pohladila duši a tak alespoň trochu zpříjemnila samotu i když bydlím u dcery na venkově (Vřesina u Ostravy) odděleně samota bolí. Rád si vyjedu kamkoli po dohodě.Nebráním se jakékoliv aktivitě mimo aktivnímu sportu.
  Antonín (37)   Vážné seznámení (vloženo: 08.07.2018, shlédnuto: 90x)
Ahoj :-), jsem 37/174/VŠ - snad pohledný křesťan - nekuřák mladšího vzhledu a hledám svobodnou, sympatickou a empatickou polovičku, s níž bychom se upřímně milovali a založili společně rodinu. Mezi mé zájmy patří cestování, historie, hudba aj. Těším se na Tvou odpověď.:-)
  Jana (28)   Vážné seznámení (vloženo: 27.06.2018, shlédnuto: 279x)
Hledá se sympatický klučina se smyslem pro humor a vztahem k opravdovým hodnotám pro dny všední i sváteční. :-)
  Moře 2018 (40)   Vážné seznámení (církev: protestanská, vloženo: 16.06.2018, shlédnuto: 91x)
Ahoj! Tento inzerát je určen pro znovuzrozené křesťany,kteří by rádi léto strávili společně u moře. Na termínu a místu se domluvíme! Takže kdo má zájem,ozvěte se :-)
  Moře 2018 (40)   Vážné seznámení (církev: protestanská, vloženo: 12.06.2018, shlédnuto: 76x)
Ahoj ! Hledám znovuzrozené lidičky ,kteří by chtěli společně vyjet někam k moři. Odepíši všem a na termínu i místu se společně domluvíme! Jestli nemáte s kým trávit dovolenou , napište!!!
  Marcella (56)   Vážné seznámení (církev: římskokatolická, vloženo: 10.06.2018, shlédnuto: 141x)
Hledám přítele kamaráda snad nikdy není pozdě pokusit se o štěstí.Pokud máš čas a odvahu tak to skus.
  Týdenní pobyt v Beskydech pro nezadané katolíky nad 30let. (61)   Přátelství (církev: pouze katolická, vloženo: 04.06.2018, shlédnuto: 76x)
NEZADANÍ KATOLÍCI nad 30let až 55let+ z celé ČR a SR mají možnost navázat nová přátelství od 28.7. do 4.8. na týdenním pobytu v Beskydech. Informace na www.klub-brno.wz.cz v kolonce připravujeme.
  Marie (38)   Vážné seznámení (církev: protestant, vloženo: 01.06.2018, shlédnuto: 241x)
Ráda bych poznala toho pravého, který hledá tu pravou. :-)
  Lenka (40)   Vážné seznámení (vloženo: 15.05.2018, shlédnuto: 246x)
Dlouho jsem váhala ale zkusit se má vše. Hledám protějšek který ví co v životě chce ,je klidné vyrovnané povahy a má srovnáné priority,nekuřák ..tolerance,upřímnost a otevřenost umět řešit problémy v klidu
  Eva (55)   Vážné seznámení (církev: Křesťanské společenství, vloženo: 09.01.2018, shlédnuto: 453x)
Ráda bych se seznámila se znovuzrozeným křesťanem, který žije s Ježíšem. A to je asi to hlavní a nejdůležitější.
  Markéta (24)   Přátelství (církev: Církev Bratrská , vloženo: 03.12.2017, shlédnuto: 692x)
Ahoj, hledám kluka na přátelství. Nehledám lásku, ale nebráním se jí. Bojím se zlomeného srdce, ale i samoty. Hledám někoho na sdílení společných zážitků, radostí, ale i problémů. Mám ráda zvířata, mám ráda květiny, mám ráda krásu života, ale drtí mě jeho starosti a problémy. Hledám někoho s kým bych je mohla sdílet a kdo by mi je pomohl nést, ale i někoho pro koho bych já mohla udělat to samé.
  Eliza (63)   Vážné seznámení (církev: rímskokatolícka, vloženo: 26.11.2017, shlédnuto: 505x)
Hľadám bezdetného, kultivovaného, vzdelaného veriaceho pána s vysporiadanou minulosťou na všestranný rozhovor a po vzájomnom spoznaní možno aj viac. Som slobodná 62/160, štíhla,bezdetná VŠ. Stále si ctím skutočné hodnoty, a to sa dnes akosi nenosí.