Vítejte na nové (6/2017) verzi stránek Bezsteroidová kulturistika! Stránky jsou určeny pro každého, kdo chce udělat něco se svou postavou (zhubnout, přibrat, nabrat svalovou hmotu, vyrýsovat svaly apod.), a nechce své tělo ohrožovat zneužíváním syntetických anabolicko-androgenních hormonů (steroidů), STH (růstového hormonu) apod., nejsou určeny pouze pro nadšence kulturistiky. Kromě návrhů tréninků, rozborů doplňků výživy, fotogalerií, diskuzí a programů zde najdete např. i články týkající se zdraví.


   Podrobné informace na těchto stránkách Vám pomohou vyhnout se základním chybám v tréninku i stravování, a pomohou Vám i s výběrem nejvhodnějších doplňků výživy s ohledem na Váš tělesný typ, konkrétní cíl, věk, zkušenosti s pravidelným tréninkem, možnosti cvičení a samozřejmě i finanční možnosti.


   Na těchto stránkách najdete i množství mých programů, určených většinou pro sportovce - program s hlasovým vyhodnocením BMI, programy na hubnutí s množstvím užitečných výpočtů, programy s podrobnými informacemi o vitamínech, minerálech a aminokyselinách, program "Silové přepočty", program s podrobnostmi a tabulkami ohledně diety CKD, energetické tabulky potravin (včetně on-line verze), ale i něco pro oddych - např. "Kulturistické pexeso".


   Vzhledem k tomu, že neprovozuji vlastní e-shop a nezastupuji ani žádnou firmu či organizaci, můžete si být jisti, že např. i popisy použití a účinků doplňků výživy budou nezaujaté, a budou buď osobními zkušenostmi, nebo výsledkem rozborů klinických studií (nikoli pouhým reklamním trikem za účelem zvýšení prodeje).


   Stránky jsou nyní plně responzivní (přizpůsobí se i zobrazení na mobilních telefonech). Všechny články, programy i komentáře zůstávají viditelné a volně dostupné všem, u většiny článků je k dispozici možnost vkládání komentářů bez registrace.Libor Diviš - autor článku i webu