Novinky

Na následujících řádcích najdete podrobné informace o posledních novinkách na serveru bezsteroidové kulturistiky:

 

9.9.2017: Napsal jsem podrobný rozbor poměrně oblíbeného doplňku výživy - koenzymu Q10.

  

26.7.2017: Aktualizoval jsem článek týkající se oblíbeného doplňku výživy - HMB. Výsledky klinických studií jsou v případě HMB velmi povzbudivé ...

 

22.7.2017: Do bočního menu (zcela vlevo nahoře - 3 čárky pod sebou) jsem přidal zobrazení náhledu 5 posledních komentářů u článků.

 

20.7.2017: Aktualizoval jsem článek týkající se oblíbeného doplňku výživy - CLA. Vyhodnocení výsledků skutečných klinických studií pro CLA dobře nevyznívá ...

 

16.7.2017: Do článku s programem "Silové přepočty" jsem připravil i HTML5/JS verzi pro uživatele mobilních a jiných dotykových zařízení.

 

12.7.2017: Do článku s "mluvícím" programem pro výpočet BMI jsem připravil i HTML5/JS verzi pro uživatele mobilních zařízení, kteří nemají možnost přehrávat Flash soubory.

  

11.7.2017: Napsal jsem podrobný článek o oblíbené rostlině Tribulus terrestris (Kotvičník zemní) a o jejích skutečných účincích.

 

25.6.2017: Stránky nyní běží na vyšší verzi PHP. Trochu jsem aktualizoval článek o aminokyselinách. Založil jsem článek s anketami - prozatím 2 ankety z minulých stránek.

 

18.6.2017: Dnes byla oficiálně spuštěna nová verze stránek věnovaných bezsteroidové kulturistice. Články prošly zběžnou kontrolou, upravil jsem některé programy (např. program BMI s hlasovým vyhodnocením, který je nyní i přímo součástí článku - tzn. přímo k použití), rozsáhlé staré komentáře jsem obvykle uložil ve formě PDF souborů a přidal je k článkům jako přílohu. Naprostá většina článků na webu umožňuje vkládání komentářů bez nutnosti jakékoli registrace. Registrace na celém webu není zapotřebí - všechny články, informace, programy apod. jsou k dipozici čtenářům volně. Celé stránky jsou responzivní - tzn., že si je můžete bez problémů procházet a číst i např. na mobilních telefonech, tabletech, PDA a dalších zařízeních s malým rozlišením displeje.

 

Libor Diviš - autor článku i webu1 1 1 1 1 Hodnocení 3.67 (3 hlasů)